Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet, hogy buta kérdés, de...

Lehet, hogy buta kérdés, de ha nagyon sok gyümölcsöt eszek akkorújra lesz menzeszem? Koplalás miatt már 2 éve nem jött meg?

Figyelt kérdés

úgy olvastam, hogy a gyümölcsöt zsírként raktározza a szervezet én még mindig keveset eszek de gyümölcsöt nagyon sokat, és alacsony a tstzsír % azét nem jön meg, de ha zsír lesz a gyümölcsökből akkor remdben lesz minden nem

ma is ettem egy nagy sz dinnyét, 4szilvát, 2-2 alma, barack 3fürt szőlő


2012. aug. 13. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég kalóriat viszel be, hogy elérd a normális testsúlyt, akkor majd megjön a menzeszed, amig túl sovány vagy, addig nem. Ha kalóriatöbbleted van, azt a szervezet zsir formájában raktározza, és mindegy, hogy mit ettél.
2012. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

de két évvel ezelőtt már menstruáltál? mert ha igen, akkor már régen el kellett volna menned orvoshoz!

hol olvastad hogy a gyümölcsöt zsírként raktározza a szervezet, ez hülyeség, a gyümölcsben van rost és cukor, szóval gyümölcsből sem szabad túlzásba esni a sok cukor miatt!

ha csak gyümölcsöt eszel egész nap az nagyon nem jó, fontos a szervezetnek a szénhidrát, fehérje is!

és ne koplalj, ha fogyni akarsz inkább sportolj, ez nagyon egészségtelen, a szervezeted így jelez hogy rosszul csinálod, akármit is csinálsz.

2012. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem sem volt meg... egy db-ig. Addig nem is fog jönni neked sem, míg nem lesz rajtad zsír.


Egyébként nem ártana pszichológushoz menned.

2012. aug. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat most vagyok 19 éves igen már menstruáltam csak az utóbbi 2 évben maradt el

pedig a gyümiket nagyon szeretem, de lehet hogy majd akkor vsszafogom őket

2012. aug. 13. 22:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell vissza fognod, egyáltalán nem sok amit leírtál, meg akkor még ennyit sem ennél. A gyümölccsel semmi baj, csak ne csak azt egyél! Tényleg eszel mást is? A gyümölcsökben nincs zsír, így abból nem tud mit elraktározni. Szóval a testzsír százalékodat szeretnéd növelni, kénytelen vagy mást is enni, mert a gyümölcsöktől nem lesz több.
2012. aug. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 poiu ***** válasza:
Tojásrántotta, vagy ha utálod, főtt tojás a salátába. Észre sem veszed, megjön az eszed meg a menzeszed.
2012. aug. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyon lefogytam anno. Ezután elkezdtem hízni és így se jött meg. Lassan már a régi súlyom is elérem mégse jön meg. Az orvosok nem tudnak mit mondani. Csak annyit h szedjek fogamzásgátlót. de én azt nem akarok mert barátom sincs akk minek...
2012. aug. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 akkor azért hogy rendbe jöjjön a szervezeted? te jó és, minek kell ehhez barát, nem működik úgy a tested ahogy kellene neki! de végül is ha téged nem izgat engem miért érdekeljen...
2012. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egészségesen kellene táplálkozni,és felhízni az ideális testsúlyodra!Keress fel egy dietetikust,vagy szagolj körbe az interneten.Kétlem hogy jó ötlet bekajálni egy csomó gyümölcsöt,mellette meg semmit.
2012. aug. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!