Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napok óta dinnyén élek, és...

Napok óta dinnyén élek, és egyáltalán nem vagyok éhes. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
mert a dinnyében van rost,cukor és víz. eltelít, és más nem is nagyon kell most. :)
2012. aug. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kár, hogy mindjárt lejár a szezonja, mert imádom. :D Igaz, lassan ránövök a retyóra, de akkor is.
2012. aug. 15. 23:32
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
én rühellek magozni...
2012. aug. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Remélem nem kizárólag dinnyét eszel. Mert az egyenes út az izmaid teljes leépítéséhez és a szervezeted tápanyaghiányos állapotba hozásához.


Emellett a dinnye tele van cukorral... ami ugye könnyen hízlal, ha mértéktelenül eszed. Mondjuk még mindig jobb a gyümölcscukor, mint a finomított cukros csokikák...

2012. aug. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért nem vagy éhes, mert laktató.
2012. aug. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én magostól eszem. :)

De igen, két napja csak azt, 2,5 kilót, plusz fél liter zöld tea meg egy tejeskávé, előtte ettem mást is. Mellette biciklizek és 10 km-t sétálok erőltetett menetben, mégse vagyok igazán éhes.

2012. aug. 16. 14:05
 7/8 Smartguy86 ***** válasza:

Le fog lassulni az anyagcseréd, ez egyértelmű tápanyaghiányos állapot. Csak dinnyén meg zöldteán nem lehet élni. Az olyan,mintha éheznél.


Így lefogyni sose fogsz, max még többet hízni, amikor majd a szervezeted feladja és minden elraktároz, amit csak tud. Főleg a dinnyében lévő cukrot zsírba, miközben lebontja az izmaidat, hogy legyen energiája. Nagyon pocsékul fogsz kinézni, ha ezt tovább folytatod! Én szóltam.

2012. aug. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem is akarok fogyni. Nem azért írtam ebbe a kategóriába, hanem mert itt hozzáértő emberek vannak, akik betéve tudják a kalóriákat meg mindent. :) Az izmom egyébként hogyan épülne le, ha használom?

Már csak két napnyi dinnyém van, utána rendesen eszek majd. Csak kíváncsi voltam, hogy lehetek jóllakva, amikor alapból nagy húsevő vagyok.

2012. aug. 16. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!