Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tartsak egy léböjt/béltisztító...

Tartsak egy léböjt/béltisztító kúrát?

Figyelt kérdés

Életemben először kezdek fogyókúrába. 5-7 kiló felesleg van jelenleg rajtam, ami a helytelen táplálkozás eredménye. Az utóbbi időben amellett, hogy naponta 20 km-t kerékpároztam rengeteget ettem, napi 3-4000 kalóriát, ráadásul a legszemetebb kajákból (csoki, kekszek, nutella ipari mennyiségben, péksütemények... stb.) Arra lennék tehát kíváncsi, hogy az állandó puffadás megszüntetésére és a méreganyagok eltávolítására tartsak-e egy párnapos tisztítókúrát vagy egyszerűen csak álljak át az új, egészséges étrendemre, s akkor is hatékony lesz, fogyni fogok.

28 l, 161/55


2012. aug. 15. 13:50
 1/3 Kukaac ***** válasza:
Én nem igazán hiszek ilyen tisztítókúrákban. Ha rendesen eszel, akkor úgyis kitisztul a szervezeted.
2012. aug. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szoondiii ***** válasza:

léböjt kúrának pozitív hatását eddig kétes eredetű, megbízhatatlan forrásokon kívül még senki nem igazolta. ebből az következik rögtön, hogy ne csinálj ilyet.


a puffadásnak, emésztési gondoknak az eredetét viszont vizsgálják, és elég jól beazonosítják. egyértelműen növeli az ilyen panaszok előfordulását a nem megfelelő élelmiszerek fogyasztása (de meglepő). azaz a gabonafélék, tejszármazékok rossz hatással vannak az emésztésünkre.

a méregtelenítést a májra bíznám, viszont lehetőleg nem nehezíteném szénhidrátokkal, liszttel, tejfélékkel a működését.

2012. aug. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hülyeség, semmi értelme, egyenlő a koplalással ami jól oda is verne a fogyásnak az első hetekben. az egészséges kajálás magától is kihajtja a salakanyagot amit felhalmoztál, nem kell itt léböjtkúrázni, marhaság az egész.
2012. aug. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!