Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok milyen az...

Mit gondoltok milyen az alakom? Szeretnék fogyni, és kicsit izmosodni. Képek lent!

Figyelt kérdés

Kicsit ducinak tartom magam.. a fenekem nagynak,és a combom is vastagnak.. a hasamon is van egy kis felesleg!:) Így képek alapján ti mit gondoltok?

[link]


[link]


[link]



18 éves vagyok, és úgy érzem több lenne az önbizalmam ha kicsit fogynék, és formásabb lenne a testem.!

Akit még érdekel küldök pár képet!:)


2012. aug. 13. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

fuuu hát szerintem rendben vagy, van cucid, feneked és combod is ha formásabb szeretnél lenni akkor mozogj valamit

kerüld az üdítőket, csokit, chipset, zsíros és cukros ételeket

sovány husik, tojás, halak, túró, tejtermék, sajt, zöldségek, gyümölcsök, magvak, teljes kiőrlésű gabona, rizs, krumpli zabpehely ezekből álljon az étkezésed

2012. aug. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó bőr vagy!
2012. aug. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszetős vagy. Amit fogyni kellene az annyira minimális. Nem is kellene szerintem nagyon külön figyelmet fordítani, elég ha elkezdesz edzeni, és akkor el is fog tűnni az és látszik a formás eredmény. :)
2012. aug. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amikor egy ilyen kérdést látok és ilyen képeket, akkor azt gondolom, hogy : Miért??? Könyörgöm! Te nem vagy duci, nem ,még kicsit sem vagy az! A feneked nem nagy, a combjaid nem nagyok, a hasadon sincs felesleg! Elmondom Neked, hogy nem lenne több önbizalmad,akkor sem ,ha leszálkásítanád magadról azt a minimális zsírt is, amit találnál, mert nem látod reálisan magad! Az izmosodás más dolog, azt csinálhatod, de az teljesen más mechanizmus mint a fogyás! Ajánlom figyelmedbe a testépítő portálokat!
2012. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tokeletes vagy. Bar agybol is fogytal egy kicsit de ez belefer!:)
2012. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szép az alakod, de az nem árthat,ha zsírt adsz le és izmosodsz, az csak javíthatja az összképet semmiképp sem rontja :)
2012. aug. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ilyen testből fogyni hülyeség, egy kis izom viszont elfér még rajtad. Kezdj el sportolni és fél év múlva várjuk a képet a változásról :)
2012. aug. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Se fogyni ne akarj, se izmosodni, mert akkor már elveszíted a szépséged és nőiességed!!! Már így is sovány vagy kicsit!
2012. aug. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha akarsz küldhetsz még pár képet, de fogyni nem kell egy grammot sem, és izmosodni sem. Nőies nő akarj lenni, ne férfias!
2012. aug. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ne legyééé' mán' hülye hee'!


Ugy nyomnálak mint süket a csengőt!

2012. szept. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!