Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet a leggyorsabban a...

Hogy lehet a leggyorsabban a legtöbbet fogyni?

Figyelt kérdés

2 hét múlva lesz egy fontos esemény,amin a lehető legjobb formámag akarom mutatni.Eddig is sportoltam+nagyjából fogyókúrásan ettem.Fogytam is,de ebben a 2 hétben mégjobban rá akarok kapcsolni a fogyás+feszesítés témára.

A combom hátul narancsbőrös picit,a hátamból is jó lenne fogyni,mert picit bevág a melltartó+a hasamon is van egy kis felesleg.Tudom,nincs helyi fogyás,de hogy lehetne megvélozni ezeket a területeket?Illetve a feneket formázni?

Valamint mit gondoltok,milyen szépészeti dolgokat végezzek el,hogy jól nézzek ki? Napozok sokat,hogy lebarnuljak...és mit csináljak még? köszi a válaszokat!

AKÁR DRASZTIKUS FOGYÓKÚRÁKAT IS ÍRHATTOK,MERT UTÁNA VISSZAÁLLOK A RENDES KIEGYENSÚLYOZOTTSÁGRA,DE MUSZÁJ LENNE LEADNOM NÉHÁNY KILÓT MÉG.egyébként most 8 kg van rajtam.


2012. aug. 9. 23:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok egyébként.
2012. aug. 9. 23:52
 2/8 anonim válasza:
sehogy, felejtsd el. egy rendes diéta 2-3 hónap, mire meglátszik. súlyodból adhatsz le, ha kevesebbet eszel, de zsírt nem fogsz.
2012. aug. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tudom,eddig is fogytam már 6 kg-ot, de most nagyon rá akarok állni a fogyásra.
2012. aug. 9. 23:57
 4/8 anonim válasza:
de mondtam, 2 hét alatt nem érsz el semmit. ha 100%-os a kaja, 1 óra aerob + súlyzós edzés megvan, akkor is hónapok mire meglátszik.
2012. aug. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor télen beteg voltam és keveset ettem, úgy lefogytam (pont 2 hetet hiányoztam a mh-ről), hogy mindenki sajnálkozott.
2012. aug. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Napi 3x2 óra edzés,hidd el befog jönni!!!+ vegyél egy fogyasztó övet 3ezer forint,abba sétálj amikor nem edzel..és még ha abba alszol az is segít.mire eljön az a fontos esemény rád se ismernek..és ez egy normális edzés
2012. aug. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
drasztikusat akarsz! Csak a SAJÁT felelősségedre! mellékhatások tekitetében kérdezd orvosodat! ephedrin,koffein,cytomel pazsmirigy hormon,clenbuterol,1000kcal/nap sok víz,semmi cukor.napi 30-60 perc aerob 130-as pulzussal! nem biztos hogy túl éled,de hát te tudod?! ha már a drasztikusat említetted!ez hatásos!
2012. szept. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a kevés időre való tekintettel ez kockázatos,de más egészségesebb módszer 2hetes időkeretbe semmit sem ér!csak vizet tudnál ennyi idő alatt veszteni..szerintem hagy ez egészet a francba,és 1kilót még le tudsz adni,rendesen is! DE EDDIG MIT CSINÁLTÁL?NEM VOLT RÁ IDŐD?
2012. szept. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!