Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Zumba tényleg hatásos?

A Zumba tényleg hatásos?

Figyelt kérdés

Mert, ha az akkor zívesen nekivágok, de ha nem nem akarok feleslegesen rápazarolni időt miközben mást is csinálhatnék.

15/L


2012. aug. 9. 12:05
 1/10 Szoondiii ***** válasza:
11%

persze, rengeteg zumbázó lánynak hatásosan tönkre tette a térdét, bokáját.

a zumba agyatlan divatos pi.csarisza. ez tény, akkor is ha valaki tényleg szereti.


edzeni olyat kell találni, ami nem teszi tönkre az ízületeket, esetleg a mozgáson kívül is ad értéket (pl. harcművészetek).

a testsúlykontroll pedig táplálkozás kérdése. semmi cukor, lisztes, tejes szemét. zöldség, hús, gyümölcs, olajos magvak.

egy 15 éves leány és egy 50 éves nő is ilyen táplálékokat kell egyen.

2012. aug. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A tej kell a fehérje és a növekedési hormonok miatt. Amúgy hogy érted hogy hatásos-e a zumba?
2012. aug. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hogy tényleg lehet e tőle fogyni. Főleg hasból és derékból.
2012. aug. 9. 16:26
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia, én 3 hónapig csináltam és diéta mellett 19kg-ot fogytam, szerintem nagyon is hasznos és közben még élvezed is :)

http://www.youtube.com/watch?v=uDgbBdS9W54&feature=related


Ez volt a kedvencem, de nagyon sok jó zumbavideót lehet találni a neten. :) Próbáld ki te is, nekem se.

A térdemnek és a bokámnak pedig semmi baja :)

2012. aug. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
bocsi, *nekem is úgy ajánlották
2012. aug. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2012. aug. 13. 05:34
 7/10 Szoondiii ***** válasza:
0%

továbbra is ízület kinyírásra hatásos, mozgástól nem lehet fogyni, az étkezés kérdése.

helyi fogyás meg nem létezik.

2012. aug. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Offold magad kedves Szondi, senki nem kíváncsi rád :)
2012. aug. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szoondiii ***** válasza:
0%

én meg úgy veszem észre, hogy az egyetlen vagyok, aki a kérdésre válaszol. és persze nem hazudok.


a tejben lévő fehérje autoimmun folyamatokat vált ki a testünkben, a növekedési hormon tartalma nem hogy nem kell, de káros. éljen újra a tejpropaganda, semmi értelme sincs. hogyan lehet bizonyítani, hogy kell a tejben lévő fehérje? vagy növi faktorok? semmilyen bizonyíték nincs erre, olyan statisztikák vannak, hogy a tejivás hogyan függ össze pl. a vastagbélrák kialakulásával, csontritkulással.. betegségekkel.

2012. aug. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%

Ezt pedig a fehérjeporgyártó cégek propagandája hiteti el veled..


Egy jó izzasztó, szünetektől mentes zumba órán bizony fogsz kalóriát égetni. Persze a diéta nagyon fontos a sikerhez. A kettő együtt fontos. Esetleg ha van még kedved súlyzózni, akkor lesz igazán biztos a siker.

2012. aug. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!