Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hasi zsír nem akar lemenni...

A hasi zsír nem akar lemenni tudom ez genetika tehát utoljára az megy le de ennyi edzés és helyestáplálkozás mellett szinte minimális zsír megy le onnan viszont nagyon sokat stresszelek ez lehet e probléma? Elsősorban testépítők válaszát kérném!

Figyelt kérdés

2012. aug. 7. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Türelem :) Nekem is ugyanígy van, kb. minden tökéletes, de a hasam az nagy :(
2012. aug. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is most tartok ott, hogy kb 7-8 kg felesleg van rajtam főleg a hasamon. 20kg fogyáson vagyok túl ami diétával és edzéssel ment le, most ezt a maradékot akarom legyűrni.

Én azt csinálom, h megfigyelem hogy alakul aztán, ha nem megy le akkor csökkentem a CH -t és növelem az aerobot, szerintem ezt lehet tenni, esetleg venni pár táplálékkiegészítőt (adipokill + L-carnitin jó kombó).

Bár én L-carnitint használok most is.

2012. aug. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Szoondiii ***** válasza:
44%

"helyes táplálkozás"

teljes kiőrlésű gabonákkal és tejjel táplálkozol helyesen? próbáld ezek nélkül!

testépítők válaszolhatnak, csak nem biztos, hogy abból neked tartós eredményed lesz. illetve ha stresszelsz, kezdj el Taichizni.

2012. aug. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Stressz => kortizol hormon termelődése fokozódik => fehérjék bontása közben glükóz termelődik fokozott iramban, hogy ellássa az agyat elég energiával, miközben a test többi része alig kap belőle => megindul a raktározási mechanizmus a test többi részében, a máj pedig első sorban a közeli hasi területre pakolja a zsír


VAGYIS


A stressz hasra hízlal, szóval lehet ez a probléma. Változtass az életviteleden!

2012. aug. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szoondiii ***** válasza:

azt hiszem ez a stresszes levezetés valóban jogos.

és sok egyéb problémának, betegségnek melegágya lehet még.

2012. aug. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Stressz igen a kortizol hormon zsírlerakódást vált ki.

De a túlsok aerob edzés is magasra emeli a kortizol szintet.

De most azon gondolkodok hogy lehetséges az inzulin a hibás mivel az inzulin lehet a legjobb barátod és az ellenséged is . Most vettem egy görögszéna nevü gyógynövényt ami a vércukort szabályozza és nagyon begyorsult tőle az anyagcserém tehát lehet ez lesz a megoldás hisz anyagcsere nélkül nemtudunk fogyni vagyis inkább úgymondanám testzsíromat csökkenteni.


Adottságaim: Könnyen izmosodok de zsírosodik is és a zsírleadás nagyon nehézkes ha valaki elmagyarázná nekem az inzulinos témát nagyon megköszönném jah és még annyit hogy az igaz hogy a kortizol a felsőhasizsírért felelős míg az inzulin az alsóért ? :D Előre is köszi mindenkinek :D

2012. aug. 8. 12:16
 7/10 Szoondiii ***** válasza:
87%

"igaz hogy a kortizol a felsőhasizsírért felelős míg az inzulin az alsóért ? :D Előre is köszi mindenkinek :D"


ebbe így nem mennék bele.. nem biztos, hogy ezt bárki is biztosra tudná, nem biztos hogy van ilyen összefüggés.


gyógynövény helyett mi lenne, ha csak nem ugráltatnád az inzulin szintedet? a tej megemeli az inzulint, a szénhidrát fogyasztás megemeli. egyikre sincs szükségünk, ma is csak húst és zöldséget ettem, meg persze így is folytatom. elvileg ha mérnénk, nekem egyenletes vércukor és inzulin szintemnek kell lennie. gondolom ez lenne itt is a cél..

2012. aug. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom hogy egy 4000 kal kalóriás étrend is lehet diétás ha minőségi ételek! Eddig 18 kg ot adtam le abból kb 10-12 zsír volt de a hasizsírt nemtudom eltüntetni intervallumos edzéssel se ! Ezért gondoltam hogy valami más a bűnős. Nos azt én is tudom hogy a legjobb diéta a kevés CH és magas protein de ott is szükség van jóféle zsírokra is mint pl: omega 3 Ha koplalnék akkor rengeteg izmot is bontanék ez nem biztos hogy megéri! DE pocakot se akarok ezért mondtam elsősorban testépítők segítségét várnám ők tudják ezt a témát legjobban :) De azért nagyon köszönöm nektek is a válaszokat rendesek vagytok :)
2012. aug. 8. 15:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom ismered -e a body.builder.hu oldalt. Ha nem akkor ez a neked való hely :D "Edző válaszolnál" olvasd el az anyagokat amiket mond, meg rengeteg kérdést is feltettek már ott, szal lehetséges, hogy valaki kérdezett már hasonlót és meg is válaszolták.

Csak mielőtt kérdezel olvasd el a kötelező dolgokat, mert azt nem szeretik, ha esetleg olyat kérdezel ami le van írva ott :P

2012. aug. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szoondiii ***** válasza:
49%

0 ch keményítőből (nyilván a zöldségben lesz valamennyi szénhidrát) és hús. nem csak a halakban van omega3, csak abban van a legtöbb, legjobb arányban..

én a húsok mellé eszem O3 olaj kapszulát, ha már halra nem futja..

testépítők sem csinálják máshogy, csak ők esznek szénhidrátot szálkásításkor is, esetleg tejféléket.. ezeknek nyilván sok értelme nincs.

2012. aug. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!