Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A ruszli beleilleszthető egy...

A ruszli beleilleszthető egy diétás étrendbe?

Figyelt kérdés
Illetve ha tanácsos diéta alatt is enni, akkor milyen sűrűn?
2012. aug. 5. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
nem, sok benne a zsír :D
2012. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Halról beszélünk, fehérje...szóval be lehet illeszteni. Hát nem kell telezabálnod vele magad, néhány darabot mondjuk a reggeli tojásod mellé. tökéletes kiegészítés hozzá, én is ettem a kezdetekben, mostanság sajnos nem vettem.
2012. aug. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szoondiii ***** válasza:

Omega3, hal (fehérje, zsír).

Tökéletes kaja, a diéta már más kérdés..

Ha nem diétáznál, hanem mondjuk csak ruszlin és zöldségen élnél (milyen zsírban van a ruszli? azért a hozzáadott szójaolajat kib.asznám a fenébe, ha halolaj akkor mehet az is) akkor frankón beállhatna egyensúlyba a szervezeted. A nagy kérdés, hogy mennyit együnk, a gyomrunk méretében keresendő. Sok zöldséggel és mondjuk ruszlival szépen meg lehet tömni.

Ha tömegelés miatt diétázol akkor ez nem igaz, akkor nyilván zabálni kell a szénhidrátot.. Egyébként meg nem kell.

2012. aug. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Sajnos túlsúly miatt kell diétáznom,és hihetetlenül imádom a ruszlit, nem minden nap, de hetente többször szoktam enni.

2012. aug. 6. 13:31
 5/6 Szoondiii ***** válasza:

túlsúlyhoz úgy jutottál, hogy kenyeret ettél. meg cukrot, meg tejet stb.

ha valaki halon él, az ne meséljen arról, hogy zsíros lesz. ha meg kézzel fogja meg, az megint más kérdés!


Hal + zöldség, ez teljesen nyerő. A "diétás étrend" többi pontja lehet, hogy ingósabb, de hát ki vagyok én, hogy osszam az észt :D

Mondjuk talán van mit :)

2012. aug. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok a zsír
2021. ápr. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!