Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétás ételeket főzzek?...

Milyen diétás ételeket főzzek? Melyek a legjobbak?

Figyelt kérdés
gondolok itt arra, hogy délben eszem főtt ételt, de tészta és kenyér nélkül.. nem eszek édességet sem. max reggelire eszek egy szendvicset néha, vagy pogácsát, hasonlók. de délután és este csak zöldség és gyümölcs. pár hete csinálom, még nem igazán fogytam.. tornázok is hetente 2x-3x, sétálok, néha futok. általában ezeket főzök: gombapörkölt krumplival vagy rizzsel, rakott krumpli, krumplipaprikás, zöldségleves, néha rántott hús vagy hasonlók. de azért igyekszem odafigyelni. de mi a legjobb? ami laktat is, de nem annyira hízlal mint pl a tészta vagy a nokedli vagy esetleg a rizs.. mert már kifogytam az ötletekből.. :) előre is köszönöm
2012. júl. 20. 14:03
 1/3 Judas137 válasza:

Szerintem fogyassz minnél több csípőset, az majd helyreteszi a bélműködésedet, már több embernek is bevált. Legfőképpen a Habanero chilliből készül otthon főzött szószt ajánlom. Meg az első héten érdemes szesz diétával kezdeni, mert az garantáltan elindítja a fogyás folyamatát. Ha laktóz érzékeny vagy igyál sok tejet.


Csak szólok, hogy a rizs nem hízlal.


A gombapörkölt amúgy nokedlivel jó szerintem, de burgonyával biztos nem. Gondolom a zöldséglevesbe is teszel megfelelő mennyiségben burgonyát.

Ha nem kedveled annyira a csipőset, akkor ajánlom a fokhagymával töltött Jalapeno chilli-t, ez a méregtelenítésed is segíti és vérhígító hatású is, így két legyet üthetsz egycsapásra.


Szerintem először hagy el a burgonyát!


Mennyit szeretnél fogyni? F/L vagy? Gondolom L...

2012. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
shapeshifter.blog.hu ott vannak oldalt a receptek:D
2012. júl. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nokedli és tej? hogyne, ennyi erővel ehetné kanállal is a fehér lisztet.

Minek igyon sok tejet? 1 liter 450 kalória, magyarul kikell hagynia egy étkezést miatta.

2012. júl. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!