Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudok lefogyni?

Katty2424 kérdése:

Miért nem tudok lefogyni?

Figyelt kérdés
Nem sokat szeretnék fogyni, csak olyan 5 kg-ot....de azt már hónapok óta....és nem megy. Pedig versenyszerűen sportolok és emiatt napi szinten edzek (futás), ráadásul emellett rengeteget biciklizek, néha úszok is. Meg sose eszek napi 1000 kalóriánál többet (max csak családi evésekkor, de akkor se sokkal többet). Kenyeret már vagy fél éve nem eszem, péksütit, sztem 4 éve ettem utoljára...Néha eszek sütit, de csak fél meg negyed szeleteket (mindig piszkálnak is vele h csak ennyit eszek..)Már elegem van... mindenki eszi a finom szendvicseket, én meg joghurtot kanalazok, meg abonettet rágcsálok már hónapok óta!!! MIÉRT????

2012. aug. 3. 20:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Konkrétan miket eszel? Hányszor?
2012. aug. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Biztos nincs már miből...
2012. aug. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Általában 8-10 km-t futok naponta. Ezt mindig reggel vagy délelőtt. Délután vagy estefelé meg biciklizek legalább 1 órát.
2012. aug. 3. 21:04
 4/18 anonim ***** válasza:
Küldesz privátba képet a testedről? És mit eszel.. Mondd el a mai napi étrendedet..
2012. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy tuledzett vagy? En ha tul intenziven sportolok, olyan nagynak erzem magam. Az izmoknak kell neha piheno. Amugy tenyleg furi, nekem is hasonlo a gondom, es nem tudom mitol. Talan mereganyagok. Hormonok. Ha rajottel, szolj nekem is! :-)
2012. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mi lehet a probléma...főleg hogy tavaly nyáron is elkezdtem fogyózni és akkor gond nélkül ment, nyáron lazán lefogytam azt az 5 kilót amit most is szeretnék...pedig akkor se csináltam másképp semmit...mármint akkor kevesebbet edzettem...de most is próbáltam kevesebbet edzeni, de semmi hatás... :(:(
2012. aug. 3. 21:23
 7/18 anonim válasza:
Figyu HA JOL ERTEM te reggel futsz? Halottal mar a "szumo" dietarol???Reggel ne sportolj tul sokat foleg egy gyomorra mert lelasitja az anaygcsered. Tudod azok akik szumoznak is ezt a fajta dietat ovetik mar mint igy olvastam az egyik hon-lapon. Reggelit atugorjak es meg melle mozognak is reggel hogy lassuljon az anyagcserejuk.
2012. aug. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
ehj gyomora* bocsi:D
2012. aug. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ezt még nem hallottam... ritkábban futok reggel, de ha ez tényleg így van, akkor mostantól kipróbálom hogy nem reggel edzek...
2012. aug. 3. 21:44
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha sokat edzel, a zsírsejtek izommá alakulnak és az izom nehezebb mint a zsír...
2012. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!