Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilónak nézek ki? (Képpel)

Hány kilónak nézek ki? (Képpel)

Figyelt kérdés

160 cm magas vagyok és az érdekelne, hogy hány kg-nak nézek ki a képeken és mennyi súlyfelesleg lehet rajtam.


A képek:

- előről: [link]

- oldalról:

[link]

- hátulról:

[link]


2012. júl. 31. 12:02
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Mért romlott volna el a mérleg? Ő 71kg de meglátszik hogy rengeteg a zsír, más 160cm 70kg de viszont tiszta izom. Ugye az izom tömörebb ezért kis helyen terül el ugyan akkora súly mint zsírból.
2012. júl. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Hidd el, sikerülni fog! És jobb, ha lassan fogysz, de biztosan és tartósan, mint gyorsan, aztán esetleg visszaszedve a kilókat.. Nekem pl nem volt sok feleslegem, mert amint egy kicsi felmegy rám, kiakadok, és addig ügyködöm míg le nem megy :). Tavaly nyáron jó nagy fenékre tettem szert, oda hízok leginkább. Valami körte és homokóra közti alkat vagyok, egyik sem tiszta formájában. 48-ról lettem 52, és uhh, nagyon csúnyán állt mert csak fenékre és combra ment, meg egy kicsi mellbe. Annyit csináltam, hogy nem eszek rágcsálnivalókat, mint pl a chyps, és az üdítőket is kerülni kezdtem, sok a cukor bennük meg még ésatöbbi, mű anyag. Nekem csak ennyi kellett. Visszatértem 48-ra. Ja és hozzáadtam az étrendemhez a gyümölcsöket, sose voltam gyümölcsevő, most nemrég kezdtem enni ilyen-olyan gyümölcsöket. Próbálok egészségesebben táplálkozni.
2012. júl. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Én szintén 160 cm vagyok, és kb. ugyanúgy nézek ki mint te, csak nekem jóval kisebb a hasam.

És 77 kiló vagyok. Szóval 80-nak tényleg tippelnélek.

Én is fogyózok amúgy.

Sok sikert neked! :)

2012. júl. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
10-15 kilót kéne fogynod
2012. aug. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

Nem, nem romlott el a mérleg, méretkeztem a barátnőméknél is, és ott is ugyanennyit mutatott. Vagy mindkét mérleg elromlott egyszerre.


Nem a fogamzásgátlót okolom a hízásért, inkább azt az étvágyat, ami akkor kezdett el rám törni, amikor elkezdtem szedni. És hát én zabáltam. Sokat. Reggel, este, sőt volt, hogy éjjel 1 körül is.


Köszi a válaszokat, a kételkedőknek eddig üzenném, hogy szerintem nagyon sokat számít 5-10 cm különbség. Tesóm ugyanannyi kg, mint én, csak 10 centivel magasabb és mindenki azt mondja rá, hogy milyen sovány. Mondjuk az is igaz, hogy ő fiú.


22/L vagyok egyébként.

2012. aug. 1. 09:15
 36/39 anonim ***** válasza:
lényegtelen hány kg vagy, a látvány a fontos, és ránézésre van rajtad 20-25 kilo plusz, de nem csak lefogynod kellene, hanem formasodni is, mert alakod sajnos nem iagazan noies.
2012. aug. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
60%
Most mit bántjátok? A jó szextől ki lehet éhezni. :) Amúgy meg egyáltalán nem néz ki 70-nél többnek! Írta, hogy 160 magas.
2012. aug. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 Szoondiii ***** válasza:

ne egyél cukrot, csokit, kenyeret, tejet, rizst-burgonyát..


és idővel rendben leszel.

2012. aug. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 poiu ***** válasza:
Az jó, hogy dolgozol rajta. Nem akarlak megijeszteni, de a túlsúlyon kívül a csípő derék körfogat arány is rizikó tényező lehet. Te hasra hízol, tehát egy pici túlsúly is gondot okozhat hosszú távon.
2012. aug. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!