Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok fogyni szeretné...

14 éves vagyok fogyni szeretnék, hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Főleg hasból és combból szeretnék fogyni, de nem megy.152cm és 45 kg vagyok szeretnék 5kg fogyni. Idáig sikerült 1kg de azóta egyszerűen nem tudok fogyni. :(


Már szinte mindent kipróbáltam több kevesebb sikerrel.



2012. júl. 31. 00:29
 1/6 A kérdező kommentje:
szerintetek mi lenne az ideális testsúly?
2012. júl. 31. 00:57
 2/6 anonim válasza:
14 évesen 45 kg?! Az szerintem rohadt kevés! Én 14 évesen (túlsúlyosan) 90 kg voltam. Szóval szerintem ebből nem kéne fogyni. :)
2012. júl. 31. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem is fogsz hasból és combból fogyni. Vagy fogsz mindenhonnan, vagy sehonnan. Amúgy meg nem tudom, hogy nézel ki, de a 45 tényleg g*ci kevésnek tűnik.
2012. júl. 31. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem szedj össze egy pasit, majd ő elhiteti veled, hogy nem vagy koca
2012. júl. 31. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy képet, nagyon nagy kíváncsi vagyok milyen alak lehet az a 152 cm 45 kiló h fogyni akarsz belőle!!!
2012. júl. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy grammot sem kell fogynod. Nő akarj lenni, ne pedig női csontváz!!!
2012. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!