Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 nap alatt tudnék így...

20 nap alatt tudnék így fogyni valamennyit?

Figyelt kérdés
Eddig nyaralni voltam és elég sokat híztam külföldön.viszont augusztus huszadikán lesz a Virágkarnevál és fellépek. szeretnék csinosabb lenni.Igen,tudom,hogy jókor jut eszembe meg,hogy ilyen kevés idő alatt nem lehet fogyni de ez van...Van itthon futópad meg szobabicikli,a közelbe van egy edzőterem oda is tudnék járni.Néztem egy diétát,a tojásdiétát,azt elkezdeném.Mennyit tudnék így fogyni?Esetleg még valami tipp,hogy hatásosabb legyen?:)
2012. júl. 29. 19:56
 1/4 anonim válasza:
Huhh ha ilyen gyorsan alarsz fogyni akkor a mozgás az ami feltétlenül kell. És a fellépésre szerintem fogyhtasz a 90napos diétával. De vigyázz! mert sok embernél ez a diéta amikor befejezi jojo efektust idéz elő mert ugyanúgy elkezd mindent zabálni ha lefogyott 10kgt mondjuk és hirtelen bwzabál mindenből akkor ennek a 2szeresét tuti felszedi! Tehát ezt a diétát azért ajánlom mert gyorsan akarsz fogyni és szerintem ez a legjobb a gyors fogyásra. Én egy hét alatt fogytam 2kgt. De egy hét után abbahagytam mert nem bírta a szervezetem. Folyton hányingerem volt az ájulás kerülgetett(pedig ettem ). Amúgy mennyit híztál? :)
2012. júl. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy mindenkinek ezt mondom, de nekem ez a tuti módszer, nagyon sokat fogytam vele: CALLANETICS. Kilóban nem veszed észre, de ruhákon, tükörben nagyon gyorsan hat. Már 4 tornától lement vagy 2 centi a méretes popómból. Ha 20 napig minden nap csinálnád, lenne hatása. Vegyél rá könyvet, vagy keress neten gyakorlatokat. Sok sikert! :)
2012. aug. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

én három hét alattam 4 kilót fogytam: heti 3* 2 órákra eljártam tornázni:1 óra súlyzó, 1 óra kardió és egy nap max 1000 kalóriát ettem.

De ha vékonyabb vagy, lassabban megy a fogyás, mert én elég kövér vagyok, és olyankor gyorsabban szaladnak le az első kilók.

Szerintem sokkal hatásosabb, ha normális étrendet követsz, amiben minden van, csak kevesebbet eszel, mintha állandóan undi kajákat kéne enned, vagy folyton ugyanazt, és a végén totál megundorodsz az egésztől.

Hajrá, szurkolok :)

2012. aug. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2012. aug. 1. 22:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!