Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 173 cm 57 kg. Elértem az...

173 cm 57 kg. Elértem az ideális súlyt?

Figyelt kérdés

1 év alatt fogytam le több mint 80 kg-ról 57-re. A családom, barátaim azt mondják, mostmár sovány vagyok és leállhatnék. Én mégsem érzem magam kellően vékonynak, ti mit gondoltok?


17/L


2012. júl. 28. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nehéz mit mondani. Van akinek az 57kg jól áll, van akinek egyáltalán nem. Nem mindegy a súlyod összetétele.
2012. júl. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a súly mindenképpen ideális, nagyon csinos és vékony lehetsz :)
2012. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni,de rendesen atestel a lo tuloldalara.A csaladodnak igaza van,most mar leallhatnal,hisz tul sovany vagy.De ez meg mindig nem lenne önmagaban veszes,a gond az,hogy te meg igy se erzed magad kellöen vekonynak??!!Ez mar erös ÖNKEPZAVAR,jo uton haladsz az ANEROXIA fele.Kerlek hagyd abba.mig nem kesö,esetleg fordulj orvosi segitsegert!!!
2012. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kevés ez a suly a magasságodhoz.

inkább egy 5kg-t szedj vissza, nemszép a soványság, olyan lehetsz mint egy zsiráf, és nembántásbol mondom

2012. júl. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20:40-esnek igaza van !
2012. júl. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
hogy sikerült lefogynod ilyen jól? :)
2012. júl. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

173 centihez az 57 pont vékony kategória! Állj meg, továbbra is sportolj és étkezz bőségesen, de egészségesen! A szinten tartás végett! Ez a súly tökéletesen karcsú, biztos vagyok benne, hogy jó alakod van!

30N

2012. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!