Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő az ideális hogy...

Mennyi idő az ideális hogy ennyit leadjak?

Figyelt kérdés
155 cm vagyok és 65 kg. Én minimum 10 kg-ot szeretnék leadni ..... vagy többet :)
2012. júl. 24. 18:01
 1/7 anonim válasza:
hetente 1 kg mínusz a normális
2012. júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Oh olyan kevés :/ Akkor kb 3 hónap kell 10 kg-nak.

Én most úgy csinálom hogy kevesebbet eszek és naponta tornázok és szobabiciklizek! Így jó?

2012. júl. 25. 11:57
 3/7 anonim válasza:
A mozgás része jó. ha nem akarsz diétázni akkor egyél sokszor (naponta akár 6x) de mindig keveset. És az édességet, nasikat próbáld mellőzni.
2012. júl. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kaja résszel úgy vagyok hogy egyáltalán nem eszek kenyeret meg péksütiket és semmi édesség! Annyi cukrot eszek amit a kávéba rakok :)
2012. júl. 26. 08:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Szabadban futni / biciklizni nincs lehetőséged? Csak azért kérdezem, mert régen én is szenvedtem folyamatosan az otthoni tornával, szobabiciklivel, de semmi hatása nem volt, mert nem ugyanaz a tv előtt tekerészni, mint rendesen... Már csak kizárólag kint futok és biciklizek. Sokkal élvezhetőbb is.
2012. szept. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jah de látom a dátum 07-24... nem sikerült fogyni? mi történt?
2012. szept. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát nem sikerült mert külföldre utaztam és ott elhanyagoltam a tornát meg mindent :/

De van lehetőségem szabadban bicajozni .... és szoktam is. Csak munka és suli mellett nincs sok időm rá :/

2012. szept. 25. 13:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!