Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik lenne számomra az...

Melyik lenne számomra az ideális fogyókúra? 90 napos, káposztaleves vagy valami más villámdiéta?

Figyelt kérdés

Nem is kilóra kellene fogynom, hanem a combomból és a derekamon van egy kis úszógumi...

1 hónap alatt szeretném ezeket a feleslegeket leadni (ez maximum 3-4 kiló)


mivel sport nélkül nem megy. arra gondoltam, futni fogok heti 3-4 szer egy órát amikor meg nem futok 1 órát tornázok itthon....


emellett szeretnék egy diétát vagy fogyókúrát is tartani mellette. Melyik lenne számomra hasznosabb a 90 napos fogyókúra, káposztaleves diéta vagy valamilyen kórházi diéta vagy esetleg más diéta?


20/ lány 176 cm


2012. júl. 17. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Sárga kapszula c. könyvet, ingyenesen letölthető.
2012. júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En rendszeresen sportolok es mellette figyelek a kajara, megis akartam valami 'kurat' csinalni ami kicsit meglendit.

Kiprobaltam az 1 hetes kaposztaleves dietat.

Erdedekes, mert a centimeterek nem valtoztak, viszont fogytam 2.2kg-t egy het alatt (pedig naponta kb 3 liter vizet ittam plus a leves).

A leglatvanyosabb szamomra hogy vegre fel tudtam venni egy olyan nadragot, amit kb. egy honappal ezelott probaltam es duci voltam benne ma meg szinte lotyog a seggemen. A parom is orommel tapasztalta a kisebb popsit/combit.


A 90naposat nem ismerem.

2012. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!