Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szerintetek segít lefogyni a...

Szerintetek segít lefogyni a Káposztaleves kapszula?

Figyelt kérdés
Hallottam erről a kapszuláról és van egy ismerősöm aki állítólag szedte (de nemhiszek neki!). Ő azt mondta h segített neki! Szerintetek segít? És ha igen akkor kb hány kilotól lehetne megszabadulni??

2012. máj. 7. 10:02
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:
26%

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__fogyasztoszerek__2..


1. Már volt ilyen kérdés ezer. Használd a keresőt

2. Káposztaleves kapszula? Miért nem eszel akkor már inkább káposztalevest? Az olcsóbb. Vagy csak azért, mert ez kapszula, biztos hatékonyabb??? Nem az!

3. Lefogyni CSAK KISZÁMOLT DIÉTÁVAL ÉS MINDENNAPOS TESTMOZGÁSSAL LEHET!!!!!!!!

2012. máj. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Káposztaleves kapszula... Nem segít semmiben. Hülyéknek találták ki. Te ne légy az!
2012. máj. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Smartguy, én mindenképpen vennék tőled kapszulát! Sőt, ha csinálsz honlapot még akár véleményt is írok róla! Persze csak akkor ha három kapszula áráért most akciósan egyet kapok!:D
2012. máj. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2012. máj. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én csak a marhapörkölt kapszulában bízom xD
2012. máj. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Smartguy86 : Lehet h a leves az jobb.. de olvastam olyat is h volt aki a 3. után nembíta megenni.. és hát inkább kapszulát veszekbe mint egész nap csak káposzta levest egyek! Lehet h énvagyok a hülye de én alapbó nemszeretem a levest.. Sztem ezért találták fel a kapszulát is! Nem?
2012. máj. 14. 11:49
 7/7 anonim válasza:

Smartguy86


ha még egyszer meglátom, hogy bárhol bárkit is zaklatsz, és a baromságaidat köpködöd szerte, kitaposom a beled, de előbb, te neten maszturbáló büdös MURVA, kapsz egy oldal jellemzést az előzőek szerint, te ócska LABANC! megértetted?!!!!

2012. júl. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!