Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le lehet fogyni 1 év alatt 40...

Le lehet fogyni 1 év alatt 40 kg-t egészségesen?

Figyelt kérdés
Jelenleg kb. 120 kg vagyok. Kiszámoltam hogyha heti 1 kg-t fogyok azt mondják hogy ez az egészséges fogyás akkor 3 hónap 10-12 6 hónap 24 9 hónap 40 kg kb.. Ez így egészséges.. vagy inkább csinájam úgy hogy 2 év alatt adom a 40 kg-t? Egyébként természetesen mellette kettlebell edzésekre járni kerékpároznék és kocognék minden másnap 40 percet kb, és csak túróból tojásból húsokból basmati rizsből és sok zöldségből állna az "étrendem". ÉS természetesn sok vízből:D:D
2012. júl. 26. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy matematikailag így van,de a valóságban nem. Ugyanis lesz egy idő amikor a fogyókúrád hirtelen megáll,és nem érted miért nem fogysz.(a legtöbben itt adják fel) Majd újra beindul,de lassabb fogyással. Míg régen heti 1 kiló volt,az most 2 heti 1 kiló lesz..Szóval inkább számolj 2 évet.
2012. júl. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

AZ oké de én egyszer 14 évesen kb 35 kg FOGYTAM LE!!!

méghozzá fél év alatt, azután 15 évesen elkedztem gyúrni, gyúrtam 18 éves koromig, majd utána hirtelen abbahagytam most 19 évesen másfél éve szedtem össze ezt a plussz 40 kg-t szerintem ez csak izom ami átalakult zsírrá.

2012. júl. 26. 01:01
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként fél av alatt fogytam le 35 kg-t. Sőt
2012. júl. 26. 01:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Izom átalakult zsírrá, szerintem itt komoly anatómiai-biológiai hiányosságok vannak :D
2012. júl. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, le lehet. De óriási akaraterő és kitartás kell hozzá.

És az, hogy okosan kell csinálnod, ahhoz meg fejleszteni kell a tudásodat a témában, pl. olvasd el a Sárga kapszula c. könyvet, ingyenesen letölthető.

2012. júl. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem az akaraterőm nagyon nagy. Szóval az nem gond.:D
2012. júl. 26. 14:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!