Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mozgás vagy étrend?

Mozgás vagy étrend?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik van nagyobb hatással a fogyás mértékére, ha valaki sokat mozog, de eszik rendesen, vagy ha nem mozog, de mondjuk koplal. Nem azt a választ várom, hogy "is-is", hanem, hogy a mozgás vagy az étrend fogyaszt jobban? Nekem az az érzésem, hogy az étkezés a kulcs...

2012. júl. 18. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
mozgás.
2012. júl. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

1 óra mozgással annyit fogysz, mint 1 napi koplalással.


Persze a mozgás mellett is érdemes kevesebbet enni, de nem kell koplalni.

2012. júl. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60% étrend, 40% mozgás. De lehet 70% étrend 30% mozgás. A lényeg, hogy normális kaja mellett nincs eredmény akármennyit edz az ember. Persze ez valahol fordítva is igaz, tehát normális edzés is kell az eredményekhez. Amíg nem kajáltam jól és edzettem, sokkal gyengébb eredményeim voltak, mint amikor rendbe tettem az étkezésem, ugyanannyi edzésmennyiség mellett.
2012. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A dilemma azért merült fel bennem, mert egy konditeremben kipróbáltam egy olyan futópadot, amely mérte az elégetett kalóriákat. 20 perc futás után, amikor majd kiköptem a tüdőmet, azt írta ki, hogy csak 300 kalóriát égettem el. Ezen elkeseredtem, mert azt gondoltam, hogy egy olyan fárasztó sport, mint a futás, sokkal többet éget. Ennyi erőből inkább kihagyok egy étkezést, az mindjárt 600 kalória!
2012. júl. 19. 12:42
 5/5 anonim ***** válasza:
koplalás hülyeség, kajálást ne hagyj ki, mert akkor a szervezedet zsírként fogja elraktározni a cuccokat, ergó zsíros leszel. csak a rendes kaját kell enned, oszt csá. amúgy én amikor eveztem nap 20-30 kmeket, akkor annyit ettem mint egy disznó, és éppenséggel fogytam...
2012. aug. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!