Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így hatásos?

Ez így hatásos?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Amint vége a sulinak (addig egyszerűen nincs lelki erőm) elkezdek fogyózni, változtatni egy kicsit az életmódomon. Úgy gondoltam, hogy reggelire zabpelyhet ennék v. egy joghurtot. Uzsonnára is joghurt, gyümölcs vagy zöldség, esetleg ha nagyon éhes vagyok, akkor teljes kiőrlésű kenyeret ennék pirítósként egy leheletnyi vajjal. Ebédre általában csirkét ennék, ilyen zöldséges-fűszeres körettel. Vacsorára pedig gyümölcs v. zöldségsalátát (mondjuk 0,1%os joghurtot öntenék rá vagy akár öntet nélkül) Emellett mozogni is szeretnék persze. Ha minden este egy 30 perces ilyen tornázós videót végigcsinálok az elég? Vagy legyen 2×30? :)

És így mondjuk egy 5 kg-t mennyi idő alatt tudok ledobni? :) Vagy egyáltalán jó ez így? :D



2012. jún. 1. 17:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és emellett rengeteg folyadékot innék. Leginkább vizet + teát citromlével (méz, cukor nélkül)
2012. jún. 1. 17:59
 2/6 anonim ***** válasza:
Legyen 2*30 perc. Nagyjából a kaja is okés, este azért még ehetnél valami fehérjedús kaját, mondjuk csirkemellet simán rakhatsz a salátádba. Éhesnek soha nem szabad lenned, ha egy kicsi éhségérzeted is van, azonnal egyél! Kb másfél-két hónap alatt összehozható az 5 kg. Heti 0,5-1 kg az egészséges fogyás mértéke, ami biztos, hogy zsírból ment le, nem pedig másból.
2012. jún. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A tornázás mellett vagy helyett iktass be egy kis kardióedzést is, futást és biciklizést napi 1 órában.
2012. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kardió edzés lehet a torna is :D Minden a pulzusszámon dől el. De amúgy aerob és kardió mozgást is kellene végezned a még jobb eredmény elérése céljából.
2012. jún. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

nem kell enyire egy vonalúan enned pl.: vacsira egy jó ötlet

zabpelyhet (nem azt a cukrozott szart hanem rendeset) tehben megfőzöd de ne máljon szét rendesen csak puha legyen és ezek után összekavarod tetszőleges ízü édesítőszeres lekvárral naon fini sztem melegen fogyazd de lehet hogy hidegen is jó :)

By

am sztem a többi része jó és sok sikert hozzá!!

2012. jún. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon jól hangzik, de ezt ne vacsorára. Este már felesleges ennyi szénhidrát. Ez inkább egy tök jó reggeli/napközbeni kaja.
2012. jún. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!