Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mit tanácsoltok?

Mit tegyek? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Tavaly véget ért a kapcsolatom a nagy Ő-vel..Pontosabban másfél éve, majd tavaly nyáron mégegyszer megpróbáltuk de pár hét volt összesen, így tehát 1 éve nem vagyunk együtt. Tudni kell hogy ő volt az első nagy szerelmem és valamikor azt hittem már kihevertem valamikor nem. Felszedtem 9 kilót magamra. Nem értettem először hogy hogyan történhetett ez hiszen annyira megszokott volt már az az 56 kg , végül mégis rájöttem: bánatomban ettem rengeteget és késznyerevő lettem . Két hónapja életmódváltással fogytam 6 kg-ot. Ebből visszajött 1kg a múltkori falásroham miatt.. Egészségesen táplálkozom , sportolok és még naggyából az életem is sínen van de mégis még mindíg vannak olyan napjaim amikor betegre zabálom magam mert egyszerüen csak ebben érzek örömöt és nem tudom megállni mintha valami betegség lenne. Nem szoktam magamtól megvonni semmilyen táplálékot , mindenből kicsit eszek , kis adagokat és még csokis pudingot, túró rudit norbi péksütiket is eszek néha, szóval még az sem mondható hogy koplalok vagy anorexiás/bulimiás vagyok és azért kezdek el egyszercsak iszonyú mennyiségü kajákat felfalni. Tehát az a probléma hogy szerintem a múltam miatt vannak falásrohamjaim 1-2 hetente és mégsem tudok semmit tenni ellene , holott már mindent megpróbáltam. Ez a kapcsolat-dolog nem müködik nálam olyan könnyen mert nagyon nehezen tud bárki megfogni engem , kevés olyan van aki komolyabban fel tudja kelteni az érdeklődésem , ezért nincs barátom már 1 éve. Bocsi hogy elég zavarosan írtam le.. Mit tanácsoltok? Talán el kéne mennem pszichológushoz ezügyben vagy orvoshoz? Ma kezdtem el emiatt igazán aggódni mert annyira rosszul lettem a sok kajától hogy majdnem összeestem..Előre is köszi hogy egyáltalán elolvastad az untató kis bajaimat!
2012. júl. 8. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
hát szerintem fordulj orvoshoz :) sok sikert
2012. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Székely Fia ***** válasza:
próbálj meg vmi másban örömöt lelni. menj el szórakozni a barátnőiddel, nem csak esténként, hanem egész napra. találj magadnak vmi jó hobbit, foglald el magad, és eszedbe sem fog jutni a zabálás. Az életmódváltás jó ötlet volt, figyelj oda a kajázásra és sportolj! Sok szerencsét!
2012. júl. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!