Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni úgy 7-8...

Szeretnék fogyni úgy 7-8 kg-ot, hogy visszanyerjem a versenysúlyomat. Mit tanácsoltok nekem ennek érdekében?

Figyelt kérdés

A paramétereim:

Lány vagyok, 170 cm, 68 kg. Naponta 3 liter vizet iszom, 45 perc séta a minimum, de elhatároztam, hogy ma visszaállok a heti 3 intenzív edzésre. Az étkezésemmel vannak igazán gondjaim, mert gyakran elragadtatom magam és nem tudok megálljt parancsolni magamnak. A hol bőséges, hol gyér, az étvágyamtól függ, de délben pl. képes vagyok 2 melegszendót is betermelni naranccsal és joghurttal. Habár, 2 óra után csak teán és vízen kívül mást nem veszek magamhoz.

Nagyon hamar meglátszik rajtam, ha visszafogom az evést, már 2-3 napnyi diéta után érzem a hatást. Az akaraterőm viszont mostanság cserben hagyott.

Tudnátok javasolni valamilyen hatásos "étrendet" nekem, hogy megszabadulhassak ettől a 7-8 kg-tól?


2012. márc. 13. 18:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Hopp, ez lemaradt: A REGGELIM hol bőséges, stb..
2012. márc. 13. 18:55
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Hátőő izé... ez így nem annyira jó, mert pont az lenne a diéta lényege hogy rendszerbe foglalod az egészet. Napi 5étkezés, egyenletes időközönként, közte nicns nasi de mindet bekell tartani. Tudom ez a napirend miatt senkinek sem egyszerű de ha fél óra elcsúszások vannak az még nem tragédia. Ha édesszájú vagy:

shapeshifter.blog.hu


de azért ne legyen minden étkezésed édesség mint annak a lánynak :)


Sajnos le kell hogy szögezzem: vagy sikerül valamilyen rendszert belevinni vagy bukta az egész. 2óra után nem evés nagyon rossz, és azt ne felejds el hogy zsírból szerenél fogyni nem víztelenedni, és így hogy nincs nagy túlsúlyod heti bő félkiló fogyás a normális.Az első 2-3hétbe nazért nem baj ha több mint 1kiló/hét sikerül, egy kicsit mindenképpen ürülnek ilyenkor az izmok szénhidrát raktárai is.

2012. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, tisztában vagyok azzal, amit leírtál. A linket köszönöm!
2012. márc. 14. 07:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!