Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízlal ez a leves? (víz+fűszer...

Hízlal ez a leves? (víz+fűszer+tészta)?

Figyelt kérdés

felfőzöm a vizet, bele leveskocka, só, delikát, meg a levestészta.



Tudom hogy a tészta hízlal, meg hogy a só megköti a vizet, viszont ebbe alig van vmi.. de nem igazán tudom hogy ha ilyet eszek akkor hízhatok e tőle.


Írjátok már meg nekem a véleményeteket, mert ha nem hízlal nagyon akkor most megfőzném mert éhes vok:D


2009. júl. 10. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan ehetsz belőle,nem hízlal. DE! a tészta,olyan mintha kenyeret ennél.. Este ne nagyon.. Inkább a levét edd, és hússal, vagy ha nem, akkor inkább a levét, zöldségekkel.. Pl főtt répa,brokkoli..
2009. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
okés, köszi, brokkoli jo lenne, de most nincs annyi pénzem, csak a tésztára van(ami itt a kisboltba 150ből kijön). De eleve nem eszek olyan sokat hogy baj legyen, majd ugyeszem mintha kenyér lenne és akkor visszafogom magam:P De az is lehet h kibirom hnapig..:S
2009. júl. 10. 18:55
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
de hülye vagy!! :D mindenképp egyél valamit még ma! :D amugy fozd jo sokáig a tésztát és akkor kifozod belole a szénhidrátot, vagymi:D lehet hogy ez kamu de az én lelkemnek jottesz a szétfozott tészta evése a cikk elolvasás ota, mintha tettem volna valamit...:D
2009. júl. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!