Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Élelmiszerek besorolása -...

Élelmiszerek besorolása - melyik nap fogyasztható gomba, rizs (gombás rizs? ), gríz (grízestészta lekvárral? ), zöldség, sárgarépa, karfiol, olajbogyó (spagettivel? ), karalábé (karalábé leves mehet-e tészta napon nokedlivel).

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mindent megtalalsz a www.mindmegette.hu-n
2009. jan. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Szóval minden zöldség a keményítőkhöz tartozik, ilyen a rizs is szóval a gombás rizs > keményítőnap.

Spagetti ugye szénhidrátnapon, szerintem egy kis zöldséggel megbolondíthatod.

Leves viszont nem mehet a tésztanapon!!!

2009. jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

A rizs mióta zöldség?

A keményítőt mióta lehet elválasztani a szénhidráttól?

Gondolkozzatok már, nem esik le, hogy átvágás ez a diéta?

Általános iskolai biológia óra, nem rémlik valami?

Nevetséges ez az egész!

Tudom, hogy le goftok pontozni, mert marha okosak vagytok.

Én hülye vagyok nem értek hozzá, megyek a magam feje után... de én mégis jól nézek ki. Vajon véletlen?

2009. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves Tigi!

Most már név nélkül nyomulsz? Gondolod, hogy így hatékonyabb leszel?

2009. jan. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat, félreérthető voltam.

Természetesen 2 diplomával én is tudom, hogy a rizs nem zöldség, csak mivel a kérdés a rizsre is vonatkozott, gondoltam egy kalappal beleírok mindemt.

De gondolom a kérdező elégedett volt a válasszal.


Szerintem felesleges ez a kioktatás, mindenki hisz valamiben. Neked nem kell támogatnod, de lehúznod sem.

Nem feltétlenül azért vagy vékony, mert ku*va egészségesen étkezel, lehet a genetika.

Ezt úgyis csak az tudja átérezni, akin van 20 kg felesleg és minden szalmaszálba kapaszkodik, hogy leadja.Vkinek bejön a 90 napos vkinek nem... ártani nem árt... ha meg sikeres akkor miért vennénk el a lehetőséget??

2009. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Tigi,én uj vagyok itt,de mar en is azt vettem eszre hogy piszkallod a fogyózó csajokat,nem hogy adnal nekik egy pici bíztatást,hogy TE végetted ne hadják abba,nem,te inkább lenézoen irkodsz szegeny csajoknak....Sajnos,en sem tartozok a vékonyak kozé,mind pl. te,de olyan piszkálló soha nem leszek,mert tudom milyen ''más''lenni,tudom mi az szenvedni,hogy egy ruha sem megy rád,persze rád osszes nadrag,top,minden rád fér.Arra kérlek (sztem nem csak én) hogy hadd abba a piszkálkodást,mert sok csajszinak el veszed az élet-kedvét is....Ha majd egyszer te is duci leszel,majd megtudod,milyen rossz ha te probálod ki bírni a 90 napos dietat vagy akar melyiket,és be írnak neked ilyent...nem kellemes,biztos... Ja,és ha olyan vékonynak tartod magad,akkor mér dumálsz itt,a 90 napos d. be?? probaltad?? vagy csak ''sztár''akarsz lenni??vagy mert csinálo ezt??Ezt le kellett írnom neked,mert már nekem fáj. Szia,szep napot!
2009. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudomásom szerint a zöldségek közül egyedül a gomba számít fehérjének, így óvatosan kell bánni a besorolással.

Gombát inkább fehérje napon fogyassz husi mellé.

Kitartást és sok sikert!

2009. febr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!