Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dagadt vagyok szerintem. Hogy...

Dagadt vagyok szerintem. Hogy fogyjak le?

Figyelt kérdés

Sovány szeretnék lenni....már egy csomó ideje próbálok lefogyni mert iszonyat kövérnek érzem magam...Mit csináljak????


[link]


[link]


2012. júl. 6. 22:45
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

ki provokálja de dankóros?!!

65 kilós vagyok mikor 50-nek kéne lennem 15 kiló felesleg van rajtam és évek óta szenvedek a hájammal.Kis korom óta uh. nekem ne pofázz

2012. júl. 7. 00:14
 22/29 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 10?
2012. júl. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
köszi ezt a sok igazán hasznos választ
2012. júl. 7. 00:28
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

"dankórós?"


Sajnos a fejed nem látszik a képen, pedig abból többet lehetne levonni a - válaszaidból sugárzó - intelligenciádból. (Önmutogató szerencsétlen...)

2012. júl. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Na ha hasznos valasz kell, akkor tessek:

1. Attol, hogy asztmas vagy, meg nyugodtan elhetsz aktiv eletet, ez nem minden napos 10 km es futast jelent, de heti 3 szor nyugodtam vegezhetsz valami rendszeres testmozgast, pl.: biciklizes, uszas, gyors gyaloglas, görkoi stb... Ja, es a mozgas nem feltetlenül csakis ilyenekre vonatkozik, hanem hogy gyalog kell mindenhova menni, ha lehet, es minden alkalmat kihasznalni a mozgasra, pl. nem liftezik az ember ha 9 emeletesbe lakik, hanem ott a lepcsö. Ez mar önmagaban eleg :)


2. Fogyokuraval semmire nem mesz. Mert lehet ledobsz magadrol ehezessel 5 - 10 kg ot, de annak duplaja csuszik vissza, amivel csak azt ered el, hogy tiz ev mulva 30 kg lesz rajtad felesleges, nem 5.


3. Az eletmodon van a hangsuly. Nem kell, hogy kaloriat szamolgass, mert nem vagy elhizva. Nem kell, hogy csak maroknyikat egyel stb... Az a lenyeg, hogy sokszor egyel, keveset, es lehetöleg egszseges, es nem üres kaloriakkal teli szemetet. Ugy etkezz, hogy tartani tudd azt az etkezest egesz eleted soran, mert a hangsuly nem a dietan, hanem az eletmodvaltason van!


4. Megint a mozgas, de hidd el nagyon fontos mert hiaba mondja itt neked barki, hogy nem vagy köver, ha te annak erzed magad, es latod magad. Viszont ha rendszeresen mozogsz valamit, akkor ez elmulik majd, mert formasodsz nyilvan, meg mert te magad is erzed, hogy te megteszel mindent az alakodert.


5. Nyilvan te is tudod, hogy ha nem akarsz elhizni, es EGESZSEGES akarsz lenni, akkor a gyorsettermi kajakat, a felesleges kaloriaban gazdag soval teli chipseket, a cukorral es tartositoszerrel teli kolakat es gyümölcsleveket, a cukros sütemenyeket, es a feher kenyeret el kell felejteni.


Nagyjabol ennyi... de ezt mar annyiszor irtak itt elöttem, hogy nem hiszem el, hogy ez neked uj lenne, tehat nyilvan valahol tenyleg csak azt akartad olvasni, hogy nem vagy te köver, csinos vagy. Es valoban nem vagy köver, nincs semmi baj veled, azt leszamitva, hogy nem vagy magaddal megelegedve, de nem keresed a problemara a megoldast. Es kifogasokat keresel: pl. asztamas vagy.

Minden esetre sok sikert neked!

2012. júl. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Ejha....itt aztán vannak ön- és más értékelési zavarok:) Tényleg egy kis h...e picsogó kislány vagy. Tanuld meg elfogadni a kritikát, még akkor is, ha nem egyezik a te véleményeddel, vagy pedig ne legyél kíváncsi mások véleményére.

Amúgy meg asztma és down kór (plusz egy másik - számodra - új fogalom: intelligencia).

2012. júl. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
100%
xDDDDDDDDDD szakadok.. kis pi***rázó. elég szánalmas, hogy azt hiszed neked 50 kilónak kéne lenned. hol van ez megírva? Te nem hülye vagy hanem egyszerűen BUTA!! kegyetlen buta! 170 cm 55 kg vagyok és én sem vagyok tökéletes. van hasam igen van. és kit érdekel? azért van mert ilyen a genetikám. a családba mindenkinek van. te meg nyávogsz mert 65 kg vagy? hát jobb lenne ha az agyad lenne kicsit több. ja a másik hogy "SOVÁNY SZERETNÉK LENNI" felhomályosítalak tündérkém. soha a büdös életbe nem leszel sovány. maga a fogalommal sem vagy tisztába. na puszi
2012. júl. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen paradox vagy, még a kérdést sem hiszem el. Tudod miért nem? Mert ha azt hinnéd, hogy egy dekát is le kéne adnod, nem egy pici sortos, feszülős pólós képet tettél volna fel, hanem hosszú farmeros, lezserebb pólós képet. Mert aki kövérnek érzi magát, az nem mutogatja a combikáját meg a hasikáját senkinek. Erről ennyit.

A másik. Azt írod, fogyni szeretnél, de ha valaki mozgást emleget, rögtön jön a kifogásod: asztmás vagy. És? Mi van akkor, ha valaki asztmásan sportol? Semmi! Egyik osztálytársamnak allergiás asztmája volt, és sportszerűen úszott, érmet is szerzett. Tudom, hogy az allergiás asztma nem ugyanaz, mint az asztma, nem kell felvilágosítanod. De az úszás sem egy kímélő sport, és az allergiás asztmánál is fellép a nehézlégzés. Az asztma sem sokkal különb, és senki nem mondta, hogy fuss le napi 40km-t hanem azt, hogy mozogj valamit. sétálj, vagy akár elmehetsz bicajozni is, bármit csinálhatsz, ha a saját tempódban és a saját teherbíró képességed szerint csinálod, semmi bajod nem lesz. Fogynod semmit nem kell, de izmosítani bármikor lehet, azt mindenki maga dönti el, hogy akar-e magára egy kis sportos izomzatot.

A következő probléma pedig valóban az, hogy mi itt mindannyian tudjuk, hogy igazából te is tökéletesen tisztában vagy azzal, mennyire nem vagy kövér, mert gondolom láttál már 120 kilós embereket sétálni az utcán - van nem kevés -, és össze tudod hasonlítani őket magaddal. Igazából te nem kövérnek, hanem baromi magányosnak érzed magad és UNATKOZOL.

2012. júl. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
babám, én 154cm vagyok és 56 kiló és köszipuszi, nem vagyok kövér :)igen, lehetnék könnyebb olyan 10 kilóval, de nem hiszem, hogy bármivel is boldogabb ember lennék tőle. ahogy te sem lennél az. igazuk van az előttem szólóknak, magányos vagy, unatkozol és elismerésre vágysz, s mindezt kétségbeesetten teszed. mosolyogj a világra és mindenki tenni fog a kis hurkádra, mert a mosolyod sokkal fontosabb :)
2013. febr. 16. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!