Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dagadt vagyok szerintem. Hogy...

Dagadt vagyok szerintem. Hogy fogyjak le?

Figyelt kérdés

Sovány szeretnék lenni....már egy csomó ideje próbálok lefogyni mert iszonyat kövérnek érzem magam...Mit csináljak????


[link]


[link]


2012. júl. 6. 22:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Te egyáltalán nem vagy kövér. Szerintem nincs szükséged a fogyásra. Ha esetleg jobban szeretnéd magad érezni javaslom hogy étkezzél változatosan egészségesen meg sportolj. De komoly diétára meg fogyókúrára nincs szükséged. Az sem jó ha csak csont és bőr vagy. Így vagy jó ahogyan vagy, tökéletes az alakod!
2012. júl. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
csak sportolj. formásodj picit. NE FOGYJ MERT EGYÁLTALÁN NEM VAGY KÖVÉR!!!
2012. júl. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Erre van egy szép angol kifejezés: attention whore
2012. júl. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem biztos, hogy megérted a fenti angol kifejezést, akkor ismerj magadra magyarul:


[link]

2012. júl. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
igazán értelmes vagy...meg azok is akik felpontozták a hozzászólásod
2012. júl. 6. 23:28
 6/29 anonim ***** válasza:
Hát nem azért, de veled sem lehet minden rendben, ha azt hiszed, dagadt vagy. Dagadt!!! Meg iszonyat kövér?? 1. nem vagy az, de még molett sem. 2. sovány végképp ne legyél, az maradjon az anorexiás pitsáknak, max. vékony.
2012. júl. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
65 kiló vagyok...
2012. júl. 6. 23:32
 8/29 A kérdező kommentje:

na mivan most hogy megmondtam már nem oltotok?

igen 65 kiló vagyok és 165centi

2012. júl. 6. 23:40
 9/29 anonim ***** válasza:
Miért?! Miért?! Miért kell az összes lánynak azt hinnie hogy dagi?!(bezzeg aki tényleg az az csak eszik tovább és sz@rik a véleményekre) Egyáltlán nem vagy az és már tényleg idegesítenek az ilyen emberek. A súlyod nagy része lehet hogy izom és ezzel semmi baj nincs. De könyörgöm ne akarjatok már anorexiásak lenni-.- hihetetlen.
2012. júl. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
nem sportolok
2012. júl. 6. 23:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!