Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet a leggyorsabban...

Hogy lehet a leggyorsabban felszedni 5-6 kilót?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony vagyok és hízni szeretnék de nem megy. Bármit eszek 1 kilót sem hízok. 157cm vagyok és 42 kiló.
2012. júl. 6. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyél ugyanúgy, mint eddig, csak többet. Maradjon az egészséges étrend, nassolj többet, reggel is egyél sokat és a folyadékot se felejts el
2012. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első vagyok

az előző válazsoló nem komplett. őúgy telejsenösszezúzod az egészséged. csak egészségesen lehet rendesen hízni

2012. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, azt hittem, hízni akar a kérdező. A hízás ugyanis egészségtelen folyamat, tehát nem igazán értem, hogy lehetne "egészségesen" hízni, ez kábé olyan, mintha egészségesen cigizni, vagy egészségesen drogozni akarnál. Örülnél neki, hogy vékony vagy bameg, tudod hány ember van, aki a fél életét odaadná, hogy a helyedben lehessen???? Utálom az ilyeneket! Ez olyan, mint hogy "Jaj, túl szép vagyok, hogy lehetnék csúnyább?" Képmutató vagy és csak idegesíteni akarod az embereket!
2012. júl. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy sem értem, miért kellett törölni a hsz-t! Ez egy módszer, ami működik és nem kellene többet itt játszanod az eszed és nyáverognod! Egy másik anorexiástól akarod megtudni, hogyan kell hízni? Nem egy olyantól ,aki tud is? Idióták vagytok mind!
2012. júl. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!