Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le a leggyor...

Hogyan fogyhatnék le a leggyorsabban kb 60 nap allatt?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
attól függ hogy milyen alkat vagy.. pl az én esetemben mikor csináltam a norbi update-ot, akkor 2 hónap alatt lement 8 kg, viszont akkor tornáztam is sokat. csináltam már a 90 napos diétát is, akkor nem fejeztem be, csak 2 hónapig csináltam, akkor is lement kb 8-10 kg. de van, akinek több is lemegy, ha olyan alkat. vagy ha mindennap mozogsz vagy hasonlók.. pl mikor csak magamtól diétáztam, tehát délután-estefelé semmit nem ettem, kenyeret tésztát egyáltalán nem és mozogtam hetente kb 3x, akkor ment le 2 hónap alatt 5 kg. szóval vannak drasztikus ditéák is, ahol vagy nem ehetsz szinte semmit vagy hasonlók. egyszer próbáltam a káposzta diétát is, csak azt lehetett enni. 4 nap után már minden bajom volt tőle.. biztosan lement volna több kg hirtelen, na de olyan éhes voltam mint egy farkas.. szóval a "nem evésben" én nem hiszek, meg káros is, de ahogy gondolod.. sok kitartást kívánok Neked!
2012. júl. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Insanity 60 napos edzesterve!!
2012. júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!