Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így nagyon rossz lenne?

Ez így nagyon rossz lenne?

Figyelt kérdés

azt terveztem h holnap így ennék :

14:30 - 15-ig : egy fél görögdinnye ( a külsejével együtt kb 3.5 kilós )

14:30 v. 15 körül : egy adag paradicsomos káposzta ( ha ajánlotok másmilyen főzeléket ami jobb akk azt )

18-19 körül : rozskifli/kenyér v. teljeskiörlésű kifli/kenyér ( melyik jobb ? ) + csirkemell sonka vagy párizsi + uborka vagy pari vagy savanyúkáposzta


ez így sok lenne ? a dinnye lehetne egy negyed is... vagy lehet eszek kevesebb dinnyét ( negyedet vagy kevesebbet ha gáz )és 2-3-4 abonettet üresen


15/L


2012. júl. 5. 20:52
 1/6 A kérdező kommentje:
nem akarok felpuffadni kb. 3óráig ezért ennék csak dinnyét...
2012. júl. 5. 20:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyél egész nap rendese. Reggeli, ebéd vacsora. Csak ne zabáld tele magad. Mindent ehetsz, csak mértékkel. Ne koplalj, mert akkor csak hízni fogsz, és ne egyél össze vissza sem.
2012. júl. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem szoktam csak holnap egy olyan 3-ig nyilvánosan mutatkozhatok bikiniben és eléggé puffadós fajta vagyok ezért gondoltam a dinnyét :DDD
2012. júl. 5. 20:58
 4/6 A kérdező kommentje:
ez így nagyon rossz lenne ? :(((
2012. júl. 5. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Borzasztó.

A dinnyébe rengeteg cukor van.

2012. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akk mi legyen ? :((
2012. júl. 5. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!