Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elhíztam a fogamzásgátlótól,...

Elhíztam a fogamzásgátlótól, de a barátomnak jobban bejövök így. Fogyózzak? (képpel)

Figyelt kérdés

előtte:

[link]

most:

[link]


2012. júl. 4. 17:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fogyózz, később nem bánod meg!!
2012. júl. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

melyiket szedted egyébként?


csak akkor fogyózz ha nem érzed jól így magad.

2012. júl. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

Én már fogyóznék és edzenék. Sőt, azt a sz*rt is abbahagynám, vagy minimum más fajtát íratnék fel az orvossal, hátha arra nem reagál hízással a szervezet. Bocsi de kb. egy bálna lettél. :S Nekem nagyon nem jön be a "most" kép, durva váltás az elsőhöz képest.


Persze csak akkor fogyózz, ha te nem érzed magad így jól. Látod így is tetszel a barátodnak, meg fogsz másnak is, szóval az én véleményemmel akkor ne foglalkozz, ha neked így jó. :D

2012. júl. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem feltétlen irass másik gyógyszert,mert ez nagy fokú hizásDe ha te igy jól érzed magad..:) AKkkor maradhatzs igy.
2012. júl. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
szerintem jobb lett volna ha arcodat kitakarod, vissza élhetnek vele!! és ha hízol akkor cserélni kell a gyogyszert mert ott hormon prolemak vannak
2012. júl. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Félre ne értsd nem akarlak megbántani... De szerintem a barátod a vékonyabbik énedbe szeretett bele, úgyhogy az jön be neki. De most mégis mit mondjon neked, amikor megkérdezed, h: "Szívem, jól nézek ki, szerinted sokat híztam? Biztos jobban tetszenék, ha vékonyabb lennék!" Valószínűleg nem fogja azt mondani pár hónap járás után h: "hát igen, felszedtél jópár kilót, fogynod kellene". Persze, h azt mondja, így tetszel neki. De még ha így is van, legalább magadért változtass! :)
2012. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Szia ! Mennyi ideje szeded a fogamzásgátlót és melyiket?
2012. júl. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen,kezdjél el szálkásítani,ezt a gyógyszert meg hajítsd ki a kukába. Hájas lettél. Ha így folytatod év végére gurulni fogsz.
2012. júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Ez melyik gyógyszer? Én meg pont hízni akarok. :D
2012. júl. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
váltani kéne. 100 kilóig meg se állsz?
2012. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!