Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hete szigorúan diétázom,...

2 hete szigorúan diétázom, napi 50 percet tornázok Péntek Enikő féle tornával. Azóta 4 kilót híztam, cm-ben sem lettem kevesebb. Valaki adjon tanácsot, mit csináljak, mi a baj?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 05:15
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Lehet Csütörtökkel kellet volna kezdeni xDD
2012. júl. 4. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
HEHE
2012. júl. 4. 05:28
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Alapvetően, ha nincs eü problémád akkor a hiba az étkezésben van 100%! Nincs kalóriadeficit. Illetve kellene egy kis időt adnod a szervezetedned, ha még 2 hét után sincs változás (kg, cm) akkor kellene körbejárni a témát. Esetleg nem állsz mensi előtt? Ilyenkor rengeteg vizet tart vissza a szervezet. Addig meg lássuk a kajádat, hátha ott nem stimmel valami. (mennyiség, minőség, összetétel)
2012. júl. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Mit jelent az a szigorú diéta nálad?


A nagy meleg és a menstruáció előtti időszak tényleg jelentős vízvisszatartással járhat, ahogy az előző is írta.

2012. júl. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha leírnád a diétád talán tudnánk segíteni és mellé azt hogy hány kiló vagy most.
2012. júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

62 kg vagyok, 160 cm. Legalább 7 kg-t szeretnék fogyni, de csak feljebb megy :(

Reggelim általában egy magos v korpás zsemle,2 szelet sonka,egy paradicsom v paprika....

Ebéd, hát ez változó

Ha van leves,akkor csak a levét megeszem, a tésztát,rizst próbálom kerülni.Főzelék vagy hús salival.Ma pl karfiol levest ettem,tészta nélkül.

Vacsora abonett parizer mondjuk v sonka, vagy egy kefir.

Ezek az étkezések között egy barack v dinnye,nem sok!

Néha egy joghurt...

Persze,azt mondják,ha tornázok,izmosodok,az izom nehezebb,mint a zsír.így is van,de cm-ben is több vagyok...

El vagyok keseredve.Már elment a kedvem a tornától is.Ha legalább mm-ek mennének le.

Azt is észrevettem,ha futok( 4-5-6 km) akkor másnapra megint többet mutat a mérleg,na meg a cm is.

Volt már valaki hasonló helyzetbe?

Valami jó étrendet is szívesen fogadok v teát vagy nem tudom...

Most próbáltam a H...ál zsirégető kapszulát is,na,egy nagy ....

Az értelmes válaszokat megköszönöm, a fikázásra meg nincs szükségem.

2012. júl. 4. 13:34
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

Reggeli rossz, ebéd rossz, vacsora rossz.

Reggeli: Tojás(100g) + Barna kenyér(40g).

Tízórai: Zabpehely(100g) + 0%os joghurt(150g) (natur zabpehely és nem pedig agyoncukrozott gabonapehely.)

Ebéd: Csirkemell filé(100g) +barna rizs(50g) +zöldség(100g)

Uzsonna:Csirkemell filé(100g)+2féle zöldség(75-75g)

Vacsora: Sovány túró(150g) +mandula(25g) +tökmag(25g) +lenmagolaj(10g)


Ez csak 1minta étrend változtatni lehet rajta. De evvel meglesz a heti 1kg fogyás. Torna helyett viszont mehet a heti 3-4*40-50perc egyenletes kocogás(nem ész nélkül rohanás és nem is sétálás)


Itt egy kalóriatáblázat: [link]

Neked kb 124g fehérje, 124g szénhidrát és 60g TELÍTETLEN zsír kell naponta, 5étkezésre bontva. Étkezési időkre 1példa: Reggeli 7:00, Tízórai 9:00, Ebéd 12:00, Uzsonna 3:00, Vacsora 19:00 Ebben az esetben a túrót érdemes áttenni külön étkezésre, lefekvés előttre.

2012. júl. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

De minden nap ezeket egyem? :)

2012. júl. 4. 14:08
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen de tudsz variálni, a lényeg hogy annyi fehérjét és szénhidrátot vigyél be amennyit a végére írtam. Valaki azt fogja mondani hogy hülyeség de nincs igaza. Ezekben az ételekben minden szükséges tápanyag/vitamin megvan. Bár ha adódik egy kis plusz pénz akkor vehetsz multivitamin packot.

[link]

Ebben a csomagban minden benne van ami rendszeres sporthoz vagy csak a mindennapokra szükséges.

2012. júl. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!