Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Péntek Enikőről....

Mit gondoltok Péntek Enikőről. Milyen hatásos lehet a torna gyakorlata?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 17. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nagyon szeretem az oldalát. Nagyon sokat tanultam tőle és a zsírégető intervallumos edzését csináltam is egy ideig. 7 kört kell csinálni, én a 3. után hulla voltam, de végig csináltam. Másnap felkelni alig bírtam az ágyból. Nekem bejött, de most, hogy már jó idő van futni járok.

Viszont a tornavideóit is szoktam nézegetni és beleépítem a tornámba.


Lehet, hogy furcsa, de ahogy látom, amit csinál, amit ír, nekem nagyon közvetlennek és segítőkésznek tűnik. Ha mélyponton vagyok, mindig az ő oldalát nézegetem, ez erőt ad ahhoz, hogy csináljam tovább az egészséges életmódot!


Szerintem érdemes kipróbálni. :)

2012. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen ! Nekem is erőt ad mikor már kezdeném feldobni az egész fogyokúrát a francba :) Csak sajnos én szeretek finomakat enni és nem 100 grammokat:S
2012. ápr. 17. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Én sem vetem meg a finom falatokat, de talán szerencsém van, mert kifejezetten egészséges kajákat is szeretek. Így ha mondjuk frissensült van, ami finom, de nem a legegészségesebb, hiszen paníros és olajban sült, mellé zöldköretet választok. Így kicsit kiegyenlítem a dolgot.

És tudatosan kiszedem a tányéromra azt az adagot, amit meg szeretnék enni, így látom, hogy mennyi az annyi. És nincs több, mert a szervezetemnek nincs szüksége rá, csak a szemem kívánja.

Ettől függetlenül néha velem is elszalad a ló, de szerintem ilyen előfordulhat néha.


Szóval mivel próbálok minden étkezésnél egészséges dolgot (is) enni, nem érzem, hogy annyira rossz lenne a helyzet.

Első voltam.

2012. ápr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem.
2012. ápr. 17. 20:06
 5/6 A kérdező kommentje:
csak nem tudom sikerül-e így lefogynom. Pl: a vacsorám most egy répa lesz...
2012. ápr. 17. 20:07
 6/6 anonim válasza:

Szia! Kicsit régebbi már a kérdés de azért írok :)

Én 2 hete kezdtem el rá tornázni és szerintem nagyon hatásos főleg a kardió része, azok nagyon megizzasztanak és pl : nálam hamar látszott az eredménye :) Egyébként sikerült fogynod valamit ? :)

2013. jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!