Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyit fogytam 3 hét alatt....

Ennyit fogytam 3 hét alatt. Ez jó?

Figyelt kérdés

67-ről kezdtem három hete.Most 63 vagyok.Mindig reggel mérem magam és 63-mat mutat.(később többet kb 65 de azt mondják,hogy mindig a reggeli mérés a pontos)

A derekamból 3 centi ment le,a vádlimból 1 a combomból 2 a csípőmból pedig 1.


2012. júl. 3. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó. Főleg a centik miatt mondom.
2012. júl. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért?Kilóba többnek kellett volna?
2012. júl. 3. 14:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem, az is jó, de a centik jobban mutatják, hogy tényleg zsírból fogytál és nem izomból.

Sokan csak a kilót nézik, és örülnek, hogy fogytak 5 kilót két hét alatt, közben meg csak löttyedtek lettek az izomveszteség miatt.

2012. júl. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67rol 63ra, aza 5kg kulombség éppen csak ami a beleidben volt és ki wc-zted, meg a megkotott víz...azok a centik mutatjak is hogy csak víz tavozott ennyi ido alatt mer zsír biztosan nem...de folytasd pár hét mulva jobb lesz
2012. júl. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jó a helyesírásod:D
2012. júl. 3. 17:57
 6/8 A kérdező kommentje:
4 kiló a KÜLÖNBSÉG 63-67 között :D
2012. júl. 3. 17:59
 7/8 anonim ***** válasza:
3hete fogyózom s én is 67-ről indultam,most 63 vagyok.Tornázol?Vagy kevesebbet eszel?
2012. júl. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kerdező az helyett, hogy azokat fikázod akik a tényleges választ írták neked, hogy semmi köze zsírhoz csak a víz ment ki a szervezetből, inkább fogadd el és törődj bele.
2012. júl. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!