Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet a víz miatt, hogy pár...

Lehet a víz miatt, hogy pár nap alatt ennyit fogytam?

Figyelt kérdés
Egy hete újra elkezdtem fogyókúrázni,de most az eddigiekhez képest annyi változással hogy iszok vizet(eddig napi 1-2 dl-nél nem ittam többet)naponta kb.:1,5 litert.Ez alatt a hét alatt semmi tornával és csak nagyon minimális étrend változással 1 kg fogytam és a csípőmről 2 a derekamról pedig 1 cm ment le.Szerintetek ez lehet csak a víz miatt?Vagy ha nem akkor mi lehet az oka ?
2010. dec. 17. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted, hogy elkezdtél inni.Nagyon keveset ittál 1-2 dl az semmi.Szerintem nem a víz miatt volt, mert az ugye nem zsírégető, viszont napi 2 litert minimum meg kéne inni.Amúgy van olyan időszak, amikor áll a súlyod, aztán meg hirtelen beindul a fogyás, csak türelmesnek kell lenni, szerintem ez miatt volt.:)
2010. dec. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod!:)

igen tudom hogy nagyon keveset iszom de sajnos nem bírok többet mert rosszul leszek tőle hányingerem lesz és szédülök :(

de most egyre többet iszom és már annyira ne rossz

2010. dec. 17. 18:39
 3/5 anonim ***** válasza:
mensi előtt hízol olyan 1-2 kilót, utána az meg le is megy. Nem mensi után vagy?
2010. dec. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Igen mielőtt megjön, akkor nekem is többet mutat a mérleg, de az szerintem nem hízás, hanem csak víz, mert nekem előtte mindig visszatartja a vizet a szervezetem, és amikor megjön, akkor elkezd lelapulni a hasam.
2010. dec. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ne nem előtte vagyok 5.én múlt el úgy hogy szerintem nem emiatt lehet:)
2010. dec. 18. 22:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!