Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan lehet, hogy csak...

Hogyan lehet, hogy csak ennyit fogytam?

Figyelt kérdés

Egy hete szedem a Pai You Guo port. Emellett nagyon keveset eszem (pl.: reggeli: két szelet puffasztott rizs, ebédre a por egy pohár 100% narancslével, és vacsorára egy kefir). Emellett napi 2-3 órát intenzíven mozgok.

Ezalatt az egy hét alatt viszont csak 1 kilót fogytam! (tudom, hogy ez lenne az egészséges, de nem ennyi kaja mellett..)Nem tudom elképzelni, hogy mi történik velem. Már sokszor csináltam "villámdiétákat", de ennél sokkal több kajával is lement rólam minimum 5 kiló egy hét alatt. Ráadásul nem is vagyok annyira vékony, hogy azért ne fogyjak (bár kövér sem): 163/56


És igen, tisztában vagyok vele, hogy ez nem egészséges, és valószínűleg visszajön az egész, de sajnos váratlan alkalomra kell(ett volna) leadnom néhány kilót.


Teljesen elkeseredtem:(


2010. jan. 6. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
talán azért, mert nem tudsz miből leadni.. ha nincs zsírod, akkor ne várj 5 kg fogyást.
2010. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
alapból nem vagy kövér miért szedsz ilyen hülyeségeket?? a kaja mennyiség meg nagyon kevés. értelmetlen diétának tartom ezt így. inkább egyél egészségesen , mozogj sokat.
2010. jan. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyébként egészségesen eszem, és akkor is tornázok 2-3 órát minden nap. Csak azért nem értem, mert ugyanebből a súlyból máskor könnyedén leadok 4-5 kilót.
2010. jan. 6. 21:08
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
az embernek vannak olyan időszakai amikor nem megy a fogyás. én is most pont így vagyok. szerintem ne görcsölj annyit ezen, egyél többször keveset , jó minőségű kajákat és sportolj. akkor előbb utóbb lemegy a felesleg. én nem szednék ilyen porokat a helyedben.
2010. jan. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Konkrétan koplaltatod a szervezetedet, ami erre úgy reagál, hogy lelassítja az anyagcserét... Ezért nem is fogsz fogyni, ha igen, akkor azt izomból fogod leadni, elsőként a szervezet az izmokat bontja le, ha koplalsz.
2010. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 6. 22:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is pont így jártam. Teljesen el voltam keseredve. Most már tudom, hogy tényleg az anyagcsere lelassulása volt a probléma. Ezen az oldalon ajánlották a szűztea kapszulát. Minden este beveszek azóta egyet és nincs gond. A következő héten már -4 kg volt a hatása! :) Bár nekem más az étrendem, többet eszem valamivel és mégis elértem azt, hogy végül 1 hónap alatt lement 10 kg. - Nekem is sürgős fogyásra volt szükségem. Most megpróbálom tartani a súlyom úgy, hogy teljesen étrendet változtattam.
2010. jan. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat az off.ért, de megkérdezhetem, hogy milyen helyen szerezted be a port?
2010. jan. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Enviga! :)
2010. jan. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
13:15 Én a bioligetben vettem, de szerintem neten is meg tudod rendelni, vagy nézz szét bioboltokban.
2010. febr. 1. 23:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!