Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik, hogy ennyit fogytam?

Létezik, hogy ennyit fogytam?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy kilóban nem nagyon látszik, hogy fogytam, de ránézésre soknak tűnik? Ezt nem értem. kérlek adjatok magyarázatot!
2011. dec. 3. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Izom nehezebb, mint a zsír.
2011. dec. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ez hogy is van? Megmaradt az izmom és zsírt adtam le, ami a mérlegen nem szembetűnő?
2011. dec. 3. 21:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Leadtad a zsírt és lett izmod is.
2011. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Amennyiben súlyzós edzést végeztél és növelted a ch bevitelt abban az esetben építhettél izmot!

A diéta és az izomépítés az összeférhetetlen!


És nem olyan könnyű izmot felszedni mint azt gondoljátok,mert mindenki csak úgy dobálózik ezzel az "izom nehezebb a zsírnál"dologgal

2011. dec. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb észlény a kilókat nézi de a testzsírszázalékot kell nézni. Ha kilók mennek le az lehet izom is ami azt jelenti hogy csak legyengítetted magad, és nem mellékesen szívizomból is mehet le a sport nélküli fogyással.
2011. dec. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
na jó, most kicsit összezavartatok
2011. dec. 3. 22:30
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nem mindegy? lényeg, hogy jobban nézel ki. én kilóban csak 3-at fogytam, de a csípőmből, a derekamból 10, a hasamról meg 15 centi lement! innentől kezdve teszek a mérlegre :)
2011. dec. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mehet le szívizomból is! Anyám!! Megyek eszem valamit...
2011. dec. 3. 23:22
 9/11 anonim ***** válasza:

igen, Kedves Kérdező, rengeteg szerencsétlen (vagy buta) ember van, aki elkezd minimálisan enni, mind mennyiségre, mind minőségre egy sz.ar amit csinálnak, lásd. http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__24..

és igen, ilyen esetben valahonnan a testüknek fehérjét kell nyerni, és az egyetlen fehérje "raktárunk" az izomzatunk.

ezért kell normálisan kajálni. testsúllyal meg nem foglalkoznék, mert nem tudod hogy éppen mekkora glikogén raktárak vannak az izmaidban, ezzel együtt mekkora tömegű víz van megkötve, nőknél bejátszik még a havi ciklus, itt is megkötött víz mennyisége változó.. úgy nézik sokszor a testsúlyt, mintha az pontosan jelentene valamit is.

nem pontos, nagy vonalakban tájékoztatást ad, ha valaki 140 kiló, akkor vagy nagyon kigyúrt, és zsíros, vagy egy hájtenger, és ebbe bármikor bele is halhat. ennyire jó a mérleg, bár ez meg látszik kívülről is, tehát ezért fölösleges is.

2011. dec. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyébként nem koplalásról van szó! Szimplán elhagytam a fő étkezésekből a kenyeret, ritkán ettem tésztát, inkább csak főzelékeket meg halat. Mozgásnál meg azt vettem észre, hogy könnyebb, futástól, meredek dombra való menéskor nem fulladok ki. Akkor csak nincs baj az izomzattal?
2011. dec. 4. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!