Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg ennyit fogytam?

Tényleg ennyit fogytam?

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdtem a fogyókúrámat, ma ráálltam a mérlegre, és 5,5 (!!!!) kg-mal kevesebbet mutatott.. ez most hogy van? :S ettem rendesen, csak kevesebbet, este már szinte semmit, max gyümit, sokat ittam (vizet) és hétfőn nem, de tegnap aerobicoztam.. lehet a hőség is rásegített? mert amiatt is, szinte folyamatosan izzadok.. örülök neki nem is kicsit, hiába tudom hogy nem egészséges.. ugyan abban az időben méreckedtem, reggel, reggeli előtt... arra is gondoltam hogy a mérleg rossz, de nem valószínű, mindenki párom is ráállt és annyit mutatott neki mint álltalában, úgyhogy jó :S
2012. jún. 20. 13:20
 1/8 A kérdező kommentje:
edzeni tegnap csak fél órát tudtam, több nem ment, fokozatosan akarok majd többet edzeni.. ennyitől fogytam volna 5,5 kg-ot 2 nap alatt?? :S
2012. jún. 20. 13:21
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogytál zsírból annyit, még egy kilót se. Ez víz, kiürült kaja, semmi más.
2012. jún. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem, köszi.
2012. jún. 20. 13:22
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Nyilván látod, hogy miből mennyit fogyot... -.-'

Könyörgöm had örüljön, biztos, hogy a zsírból is ment le!

Kérdező jó úton jársz, csak így tovább! :))

2012. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyilván tudom, hogy heti 1 kilónál több NEM MEGY LE ZSÍRBÓL!! Így biztos nem fogyott 2 nap nalatt majdnem 6 kilót... Gondolkozzatok már...
2012. jún. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én valamelyik nap pont fordítva jártam. Ráálltam a mérlegre és majdnem le is fordultam róla. 3kg-al többet mutatott. Na mondom ez hogy? Rendesen ettem, kevesebbet is mint előtte, nem ittam túl sokat, wc-n is voltam, fél tégla sincs a zsebemben.. Kicsit arrébb toltam és máris lefogytam :) Ma vettem is egy másik elemet bele :D
2012. jún. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ez velem is megesett.furcsák ezek a digitális mérlegek.
2012. jún. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne mondd már, hogy nem megy le egy héten 1 kg zsírnál több. Ez egy vicc.
2012. jún. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!