Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 nap alatt 2 kilót fogytam,...

2 nap alatt 2 kilót fogytam, nem lesz így túl gyors?

Figyelt kérdés
Szerda óta kalóriaszámolgatós diétán vagyok, 1600-1700-at eszem egy nap, és 1-1 csésze csalán és zöld teát is iszom. Zöldséget, rozskenyeret, fehér husit, sajtot és joghurtot ettem eddig. Mozogni nem nagyon mozogtam, gyomláltam és kapáltam a kertben. Előtte se ettem túl sokat (de azért süteményt, fagylaltot, tésztát igen, de keveset és ritkán, 2000 kalória körül ettem egy nap), ősz óta már fogytam 26 kilót, de 2 hónapja állt a súlyom, és most hirtelen megindult! Hasmenésem nincs, nem vagyok beteg vagy ilyesmi. Most 83,2 kg vagyok és 170 cm magas. Szerda reggel 85,5 voltam. Szerintetek?
2012. jún. 29. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Van, hogy megáll, aztán megindul a fogyás, pláne, ha szerda óta kevesebb kalóriát viszel be. Ne csak kalóriát számolj, hanem fehérjét, cht is (ebben mondjuk pont nem tudok segíteni, de nagyon rendes emberek szoktak erre járni és szerintem ha kéred, simán linkelnek neked táblázatokat, cikkeket, amikből tájékozódhatsz :))
2012. jún. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A szénhidrátot nagyon betartom, mert cukorbeteg vagyok és orvosi javaslatra fogyózom. Úgyhogy abból ugyanannyit eszek, mint eddig, csak más típusúakat (most épp rozskenyeret fehér helyett, meg a tésztát, sütit is száműztem).
2012. jún. 29. 14:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az volt a baj, hogy a diabetikus csoki és fagyi túl zsíros, ezeket nem kalkuláltam be eddig.
2012. jún. 29. 14:52
 4/5 anonim ***** válasza:
az a 2 kiló nem zsír, csak a megkötött víz és salakanyag megy le...
2012. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megnyugodtam! :)
2012. jún. 29. 16:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!