Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Munka mellett hogyan szoktátok...

Munka mellett hogyan szoktátok megoldani a napi ötszöri étkezést? És mikorra időzítitek őket?

Figyelt kérdés
Én most teljesen tanácstalan vagyok. Reggel megeszem a zabpelyhemet, 10-kor a szendvicsemet, délben az ebédemet, eddig oké. Aztán amikor 5-kor hazaérek megint főtt ételt szoktam enni (vacsora?). Ha este hétkor eszem még gyümölcsöt, meg iszom egy kis kefírt az jó? (10-kor fekszem le.)
2012. jún. 27. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
4%

Sosem ettem naponta ötször, legfeljebb háromszor, de sokszor csak kétszer.

Nincs se pénzem, se alkalmam rá, de nem is bírnék ennyit ennyi.


Szerintem semmi bajod nem lesz, ha nem fér bele az öt.

2012. jún. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Norbi szerint baromság az h az embernek napi 5x kell enni.Napi 3 bőven elég, a vacsora pedig hanyagolható is. A lényeg hogy mozogj sokat.Fuss heti 3x.Ahogy leírtad úgy tűnik h fogyózni akarsz...
2012. jún. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért is 0%-os az első válaszom???
2012. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ahogy leírtad úgy tűnik h fogyózni akarsz..."


A fogyókúra kategóriába írta, tehát minden bizonnyal fogyózni akar. olyan iq harcosok vannak ezen az oldalon...

2012. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Katus Attila szerint pedig napi ötször kell enni! De egy almát azért csak el tudsz rágni munka közben, nem? Márpedig az is 1 evésnek számít! Nem az a lényeg, hogy ötször egyél főtt kaját!!!
2012. jún. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Simán vacsorázhatsz este 7-8 körül még. Azt hittem a munka közbeni kajálással van gondod, azt általában nehezebb megoldani.
2012. jún. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nemtudom eldönteni h a kérdésfeltevő vagy a válaszolók butábbak... mindegy kiegészítitek egymást..
2012. jún. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az is számít, hogy *nyugodtan* és *kulturáltan* tudjál enni, ne papírból az íróasztalon, hanem valami étkezőhelyiségben, vagy kint a szabadban.
2012. júl. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!