Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti mennyit szoktatok sírni a...

Ti mennyit szoktatok sírni a súlyotok miatt?

Figyelt kérdés

Én rám hetente rám szokott jönni, és olyankor olyan elszánt vagyok és határozott...de aztán minden próbálkozásom kudarc:(

annyira szeretnék normális lenni...olyan akit nem bámulnak az utcán, hogy mekkora...:(

Ti szoktatok sírni a miatt, hogy kövérek vagytok?:( és lennétek végre mások...olyanok mint a többiek?


2012. jún. 13. 01:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Sose sírtam még a súlyom miatt, pedig nem vagyok (még!) vékony.

Kesergés helyett inkább cselekszem!


Hosszú idő telt el, mire felismertem, hogy változtatnom kell. Lassan kúsztak fel a kilók, olyan lassan, hogy fel se tűnt a változás. Egy-egy évszakon belül nem kellett nagyobb számot keresnem, csak évszakváltásokkor. Mérleg nem is volt itthon, a környezetem nem jelezte, hogy baj lenne (most bezzeg szólnak, hogy "szépen alakulsz, de még messze vagy a..." :D). Na szóval, úgy elbambultam, hogy sírnom se volt mikor.

Most pedig már nem is kell, mert látom, hogy elérem a célom.


Te se sírj! Barátkozz meg a súlyoddal, vagy cselekedj!

Rövid az élet!


Hátha ez felráz:

a stílus gusztustalan, de hatásos

[link]


Engem az térített magamhoz, amikor megláttam a frissen szült barátnőmet. Alig három hónappal a szülés után már karcsúbb volt nálam, pedig még akkor közel se adott le mindent, ami feljött rá.

2012. jún. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, mint az első. Fel se tűnt... Fél év alatt híztam meg igazán, tavaly tavasz és ősz között. De nagyon durván, 10-15 kilót felszedtem.

Nálam volt mérleg, de nem álltam rá, mert féltem. Néha akkor sírtam. mikor ráálltam, de aztán kimagyaráztam, hogy épp be vagyok lakva, visszatartom a vizet, kell menstruáljak, blabla... Aztán inkább nem álltam rá. Utána jött a durva felismerés ősz végén-tél elején, hogy nagyon durva a súlyom, elértem a 82 kilót, mikor az átlag súlyom 58-60 körül volt.

Azóta fogyózok, le is ment 11 kiló, elég lassan megy sajnos. Néha már szeretném feladni és jól bekajálni egy pizzát, de tudom, hogy nem tehetem...

Ne sírj, ne add fel, még ha nagy súlyfelesleged is van, akkor is nagyon nagyon szép eredmény elérhetsz pár hónap alatt.(egy év alatt simán fogyhatsz 40 kilót is)

2012. jún. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kiskoromban sokat sírtam emiatt, már akkor is eléggé nagydarab voltam. Nem is tudtam semmit arról, hogy hogyan kell fogyni, csak próbálkoztam a szokásos magazinos dolgokkal, nem működött, úgyhogy tehetetlennek éreztem magam.

Most megy, szinte magától, mert utánanéztem rendesen. Azóta már nem is zavar annyira a súlyom (persze annyira igen, hogy le akarjam adni a felesleget).

2012. jún. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Sajnos tobbet sirok mint fogyok.\Meg persze sokat is eszek,utana megint nyafogok.
2012. jún. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem sírok, hanem teszek ellene, hogy ne legyek kövér...

A terhesség, és szoptatás alatt jöttek föl a kilók. Belenéztem a tükörbe, és nem tetszett amit láttam. Sírás helyett neki álltam fogyózni. 20 kilót fogytam, 10 kilóval vagyok kevesebb,mint amikor terhes lettem.

A sírás nem old meg semmit...

2012. jún. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én kiskorom óta vagyok kövér. soha nem voltam még vékony és lassan már 20 éves vagyok:( és az átlag súlyom 120-130 körül van... és próbáltam már mindent... de ilyen maradtam...:( azt se tudom megérné e fogyni....mert lehet hogy olyan bőröm marad aminél még a kövérség is jobb:(
2012. jún. 13. 15:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztos, nem próbáltál mindent, különben már lefogytál volna.

Még ha betegség is okozza a kövérségedet, arra is van megoldás.


Kivizsgáltak egyáltalán már valaha?


20 éves vagy. Ha nem valami hülye diétába fogysz, illetve ha nem koplalásra váltasz, hanem egészséges étrend mellett és megfelelő mozgással próbálsz megszabadulni a súlyodtól, akkor nem fog lógni a bőröd.


A lógó bőr akkor alakul ki, ha túl hirtelen fogysz.

Az első néhány hét kivételével heti max. 1 kiló fogyás egészséges, s amellett nem is nyúlik ki a bőröd.


DE ha még sokáig vársz, akkor bizony könnyen lehet, hogy minden odafigyelés ellenére is úgy marad a bőröd, mivel a korral a kötőszövetek is meggyengülnek.


DE 20 évesen ettől még nem kellene tartanod.


További ösztönzésnek ajánlom a figyelmedbe ezt a műsort:

Valaha kövér voltam - [link]

online nézhető


Egyébként hogy mondhatod azt, hogy a kövérség jobb?


Most sem élsz, hanem siratod magad, és ha így folytatod, akkor bizony sokkal korábban is fogsz meghalni!

Ekkora túlsúly nem vicc!

Ez már egyáltalán nem esztétikai kérdés!

Az életeddel játszol!

2012. jún. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szembeszomszéd válasza:
Fogyjál le!!! Nem kell este falni. El is mehetsz edzeni. Vagy tornázz otthon. Kell kb 2hét míg elkezdesz fogyni. Annyi idő kell a szervezetnek mire elkezdi bontani a zsírszöveteket. Csirskemell rizzsel, vagy hasonló diéta. Ha nem tudod magad rászánni komolyan a fogyásra akkor meg is érdemled, hogy dagadt vagy.
2012. jún. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!