Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jó reggelire szerintetek?

Ez jó reggelire szerintetek?

Figyelt kérdés

50 gramm csirkesonka, 100 gramm párolt tök, 2 kicsi kajszin barack.

Unom már a zabpehlyhet, meg nem is kívánom ebben a melegben.

Ez jó így?

Az ebédem még nem tudom mi lesz(a munkahelyemen eszek, de általában csirkemell salátával vagy zöldséggel), vacsira meg kb 100-150 gramm túró.


2012. jún. 27. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Háát ez nagyon minimális ch-bevitel, éhezés feeling:/
2012. jún. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem eszem szénhidrátot, csak nagyon ritkán, hetente egyszer, plusz a napi gyümölcs
2012. jún. 27. 08:12
 3/4 Leni Riefenstahl válasza:

Kifordulna a számból. Hogy lehet ilyen csóri a reggelid? Éhen fogsz veszni!


Én ma reggel ham-and-eggset ettem három sült tarjából és négy tojásból, utána meg egy fehércsokis magnumot, és most tök fittnek érzem magam!

2012. jún. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha fogyózol, akkor jó. de vinned kellene be mellé szénhidrátot, rizst, vagy puffasztott rizst, teljes kiőrlésű kenyeret. legalább egy 1300 kalóriát tolj be. persze ez szervezetfüggő is, meg h perpill mi a célod magaddal. de a reggelid önmagában absz. nem rosz, de mondom, kellene hozzá szénhidrát, legalább reggel
2012. jún. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!