Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani valamilyen...

Tudnátok ajánlani valamilyen alakformáló tornát?

Figyelt kérdés
Főleg derékra, fenékre és combra kellene, valamint esetleg hasra is. Jó lenne ha kb. 2 hónap alatt egy kicsit már látványos lenne az eredmény. Valamilyen ilyesmi tornát ismertek?
2012. jún. 26. 12:16
 1/6 Smartguy86 ***** válasza:

Ha zsír van rajtad arra nem tornázni kell, hanem futni/sétálni/biciklizni/úszni + diétázni rendes épeszű diétával (nem éheztetéssel!). Fogyni lokálisan nem lehet, csak egyszerre mindenhonnan!


Ha úgy érzed, nincs rajtad felesleg, csak szarul nézel ki testileg, akkor valószínűleg:

1. Nem eszel eleget, kevés a fehérjebeviteled

2. El vannak puhulva az izmaid, szóval kénytelen leszel intenzív súlyzós/saját súlyos edzést végezni.

2012. jún. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Kedves kérdező!

írd be a googleba hogy Péntek Enikő. Én vele tornázom ha feliratkozol a hírlevelére akkor küld egész hónapra való edzéstervet kezdő és haladó szinten is.Minden nap más testrészre megy rá.

2012. jún. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Rubint Réka! Ő a leghatásosabb, én is rá tornázok:) Bevált.

Kövesd Facebook-on.

2012. jún. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is Rubint Rékára esküszöm! Velem Ő tett csodát! Mellette futás.
2012. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Adom az előző két kommentelő vélaszát!

Szerintem az Alakreform 2009-es dvdje jó

2012. jún. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Pilates csodákra képes!
2012. dec. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!