Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok 2 hónap alatt?

Mennyit fogyhatok 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok kb 175 magas, 68kg.

Tavaly nyáron lefogytam 7kg, ezt tudom is tartani, de leadni nem tudtam többet suli miatt (minden nap 6-ra értem haza, utána tanultam estig, majd alvás). Az utóbbi időben, év vége felé ismét jobban elkezdtem odafigyelni kajálásra, le is jött még 3kg, de itt a nyár, sok időm van, ha mindent beleadok, akár napi 2x mozgás (reggel 1 óra futás, este erősítés), plusz még ugyan úgy odafigyelek a kajára, akkor nyár végéig mennyit fogyhatok?

ui.: nem az a fő célom hogy "x" kilóval könnyebb legyek hanem hogy csinosabb, formásabb :)



2012. jún. 23. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Hetente 0,5-1 kg az egészséges fogyási ütem.
2012. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Misa-Misa ***** válasza:

Szia. Futás a legjobb de elég 30-40perc, az 1óra naponta sok. Nem tudom hogy nállad az étkezés hogy smint van de az édességet mindenképpen felejtsd el és 7óra után ne egyél.

Ha ezt betartod 2hónap alatt 8kg-t simán letudsz adni, tehát mindenképpen formásodsz majd! :)

2012. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!