Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sörhas alakú has lányoknak?!

Sörhas alakú has lányoknak?!

Figyelt kérdés

Alapjába véve lapos hasam van...reggel. Eszek (elég 1kicsi is) és hordó alakú lesz. Estére úgy h normális mennyiséget fogysztok úgy is olyan mintha hordót nyeltem volna.

Reggel elmegyek nagywczni (néha napjában 2-3szor is elmegyek)és ismét lapos lesz.és kezdödik elörröl!

Másnak is van ilyen? Mit tehetek ellene?

18L



2012. jún. 22. 00:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Rágd meg jobban az ételt. Nem vagy felpuffadva, nem több a gáztermelésed?
2012. jún. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy attól van amit iszol? Üdítő, szénsavas ásványvíz? Nekem csak ezektől lesz nagyobb a hasam, egy kis kajától nem hinném hogy lehetséges.
2012. jún. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

köszi, majd megpróbálok odafigyelni h jól megrágjam a kaját :)

vizet vagy tejet iszom , néha kávét vagy csümilevet szóval semmi egészségtelent

2012. jún. 22. 04:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez annak a jele, hogy gyenge a hasizmod. Gyúrj hasra.
2012. jún. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont azok a lányok tetszenek, akinek picit kidomborodik a pocijuk!
2012. jún. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem is nagy lesz a hasam, főleg, ha kenyeret eszek, egyébként vékony vagyok. Még nem jöttem rá mit kellene csinálni ellene. Általában olyan nacikat hordok, amelyek kicsit lenyomják, vagyis nem csípőnadrág, hanem ami feljebb ér. Úgy nem olyan gáz. Egyébként mások azt mondják, hogy csak én látom nagynak, ők nem. :)
2012. jún. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ételallergiától lehet sztem.

Lehet, hogy tejcukor érzékeny vagy és az is lehet hogy rejtett lisztérzékenységed van. nagyon sok ember nem tudja lebontani a glutént. Ennek olvass utána.

Aki írta, hogy kenyér után puffad az nem gondolkozott el azon h talán a szervezete nem tudja rendesen megemészteni a glutént?

Továbbá célszerű a gyümölcsöt éhgyorra és csak magában enni mert akkor kevesebb az esélye h felpuffadsz tőle

2012. jún. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

probálj meg tej és glutén diétát csinálni párnapig hátha változik vmi. Amit sokan dicsérnek az a Probiotikus, olvass utána.

De méregtelenítés sem lenne haszontalan

2012. jún. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A tej vagy a glutén lehet az oka, próbáld egy-egy hétig elhagyni őket, nem normális hogy 2-3-szor kell elmenned vécére napotna.
2012. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!