Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sőrhas. Mit csnljak vele?

Sőrhas. Mit csnljak vele?

Figyelt kérdés
61 éves vagyok és 182 cm. 103 kg vagyok. Sörhasam van és nem tudom leadni.. mit ajánlotok? már mindent kipróbáltam , fogyi tablettát, spotoltam de most már abba maradt. tudtok valami gyógyszert ajánlani vagy valami olcsó (kb. 100.000 Ft-ig) eszközt? Előre is Köszönöm

2011. dec. 26. 14:49
 1/6 harcos01 válasza:
Üdv.Én úgy gondolom és barátaim tapasztalataiból tudom, hogy a gyógyszerek egészségtelenek és még nem is hatásosak.A sporttal csak óvatosan hiszen ön már idős!De a futógépet,erősítő gépeket nagon is ajánlom(több sportot!!).
2011. dec. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szóval nagy a beled. :D A rómaipados hasizmot csináld, legalább napi 300.


[link]


Ezzel a módszerrel pont a kritikus lenti részt erősíted meg, ami a lapos hasért felelős.

A zsírral futás közben bánhatsz el, vagy ha sok zöldséget eszel. :)


Én 47 éves vagyok, 118 kiló és viszonylag kicsi a belem. :)

2011. dec. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos az évek kitartó munkájával felépített sörhasat nehéz leadni, főleg az Ön korában. A kemoterápiás gyógyszerekkel kiváló fogyási eredmények érhetők el, de ezt érthető okokból nem javasolnám. Élvezze inkább az életet!
2011. dec. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! most kezdek futópadozni, és fekvőtámaszokat csinálni!
2011. dec. 27. 09:54
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Négyezer forint, és nagyon hatásos. Én már kipróbáltam, és az első hat hét alatt lement rólam 6 kg! :) De már a 12-dik kilónál tartok :).

2011. dec. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. dec. 27. 15:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!