Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Irodában dolgozó csajok...

Irodában dolgozó csajok fogyókúra?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy az olyan lányok, akik irodában dolgoznak, vagyis napi 8-10 órákat ülve, mozgás nélkül töltenek, hogyan tudnak fogyni? Mit és mennyit sportoltok, mit esztek?
2012. jún. 21. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Külön sportolni nem járok, viszont gyalog megyek-jövök, ez napi másfél óra. Bkv-val egy óra lenne, így csak plusz félórát vesz el.

Kaja: tisztességes reggelit eszem, tízórai egy répa vagy alma vagy uborka, kis adag ebéd, uzsi lásd tízórai. Vacsorára valami könnyű kaját szoktam csinálni, pl. lecsó, körözött vagy bármilyen zöldségkrém (pl. két fej karalábét megpárolok, fűszerezem, kicsi tejföllel vagy joghurttal összeturmixolom). A páromra is kell gondolnom, ő ezeket kenyérrel megeszi, én meg kenyér nélkül.

Annyi van még, hogy semmi cukrosat nem iszom, csak vizet, esetleg hideg teát.

2012. jún. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a helyzetben vagyok, 1 évig ráadásul azt csináltam, hogy 1 nap 2x ettem, nagy kevés volt, aztán bezabáltam este, ennek semmi értelme. Aztán fél évig jártam heti 2-3x edzeni konditerembe, aztán úgy döntöttem, változtatok az étrendemen, febr. végén volt ez, azóta reggeli általában tejben főzött kevés zabpehely, teszek rá gyümölcsöt, így az édesíti, de hétköznap melóban nem tudom ezt megoldani, ezért natúr müzlit eszek, ami nem cukros vacak, összekeverem natúr joghurttal és mézzel ízesítem. Tízórai általában 1 banán/alma, ebéd általában hús kevés rizzsel és salátával, vagy sóskafőzelék, sárgaborsó főzelék, stb. ami nem: tészta, krumpli, kenyér és rántott dolgok, rizs is csak úgy, hogy fele rizs, fele saláta a köret, salira vlmi kis öntet, ebédre még lehet normálisan enni, csak nem nagy adagot, 1-fél2 között szoktam ebédelni, uzsonna 5 körül 1 alma, vacsorára pedig halat szoktam enni salátával vagy csak 1 körte/alma. Napi 1 órát szoktam edzeni vagy itthon reggel 6-tól és akkor 9-re beérek melóba, vagy este 8-tól itthon, vagy nálunk a melóban van fittness terem, oda szoktam menni reggel 7-fél8-ra 3/4-1 órát lépcsőzőgépezek + futópad. 17 kg-nál tartok febr. 25 óta. jelenleg 84,9 vagyok, ami még mindig regeteg, de jobb, mint a 100 kg :) Sok sikert!

22/L

2012. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdező: diákmunkán vagyok, recepción. 8 óra/nap. Reggel/vonaton eszek (vagy mindkétszer, úgy hogy reggel csak 1 barack/gyümi itthon, ez előemésztődik, rá fél órával lehet enni, mert távozik a gyomorból).

11 körül tízórai, ma kitolódott 11.50-re, mert sok dolgom volt. 14.15 körül ebédeltem/ebédelek, aztán 17.45 körül vacsi.


De ha itthon vagyok, többször, keveset is szoktam enni, volt, hogy egy nap 6-7 (talán 8?:D) alkalommal is, de volt hogy egy "evés" csak 3 falat volt. :D másik meg több. A lényeg, hogy ha pár harapás is, oszd el sok részre a kaját. Pl. a tízóraim gyümi, barack, meg alma, azt meg tudtam enni recepción is.


Amit ne vigyél: láttam, hogy a munkatársam valami cukros danone joghurtot evett (csokis, valami golyókkal, szóval még nem is gyümölcsös, ami kcal szegény) ma meg jó reggelt kekszet. Na, ezek tele vannak cukorral. Meg csokival bevont müzliszeletet is nassoltak a többiek. Ha fogyni akarsz, érdemes a müzliszeleteket kerülni, pl. ha megeszel egy barackot/almát, viszel csipegetni szőlőt, apró gyümiket (aszaltakat is érdemes kerülni) tökre megoldható. A magvakkal (ha választasz is, sose sós legyen, hanem natúr!) érdemes vigyázni, mert nagyon kcal dúsak. Egészségesek persze, a NATÚR mogyi, dió, stb, de vigyázz mert kis a térfogatuk, viszont rengeteg kcal van bennük.


Utolsó: gratula a fogyihoz!

2012. jún. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja, azért 17.45 körül vacsi, mert - viszonylag - korán fekszem le. Könnyűt eszem.


Hm, míg készültem érettségire, addig fitnessterembe jártam, most munkába ingázom, vonattal + gyaloglok is rengeteget. :D az napi mozgásnak épp elég. De jövő héten nem megyek minden nap, majd elmegyek fitnessterembe.

2012. jún. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!