Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » S. O. S.! Tudom, hogy csak...

S. O. S.! Tudom, hogy csak hasról nem lehet fogyni, de valaki linkelni, leírni, olyan gyakorlatokat, amivel legjobban hasról, a többi területről csak minimálisan fogok fogyni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
felülések,úszások, és minden olyan tornagyakorlat ami magát a hasizmot mozgatja meg.
2012. jún. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom nagyon nem veszi be az agy azokat az infókat amiket nem szeretünk hallani.
2012. jún. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hiába izmos a hasfalad,ha háj van felette.Kizárólag a kocogástól megy le,meg nagyon gondold meg mit eszel.Úszástól nem megy le,ez tapasztalat.
2012. jún. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a combizom a legnagyobb izmunk, ezért annak a munkára fogása fogyasztja a legtöbb energiát, negatív kalóriabevitel mellett az égeti a legtöbb zsírt. Ezért, fuss, kocogj, biciklizzél, guggoljál, stb., de ne hanyagold el a többi izom átmozgatását sem (pl .teljes testes súlyzós edzés).
2012. jún. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Eljött a nyár, és rájöttél, hogy semmit sem mozogtál addig, amíg el lehetett takarni a fölösleget, és most kétségbeestél, hogy jön a bikiniszezon és ciki lesz, ha meglátják a hasad?


Ejj...

2012. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Aki segítőkész választ adott, azoknak még egyszer köszönöm szépen :)!


Az utolsónak üzenem, hogy nem most jött ez, csak, amit eddig csináltam avval hasból egyáltalán nem ment le semmi!

Amúgy meg normális segítséget kértem, nem hozzáfűzéseket!

2012. jún. 16. 10:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!