Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy kis segítséget kérnék!...

Egy kis segítséget kérnék! Szeretnék fogyni/feszesíteni. Tudnátok gyakorlatokat belinkelni? Meg hogy mit lehet enni, mit nem, mennyit, stb.

Figyelt kérdés

Heti 3* járok futni, és amennyire tudok, megpróbálok egészségesebben étkezni. Mit ehetek napközben?

Milyen szendvicseket ehetek napközben, mennyit? Pékárut?

Szóval minden érdekelne! Köszönöm:)


2012. máj. 15. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

Szia!

A futáson kívül esetleg még otthon csinálhatsz gyakorlatokat mint a :

Guggolás, hasizom, hátizom


A reggeliről biztos hallottál annyit, hogy az a legfontosabb étkezés.Ilyenkor ehetsz bármit, ami nem zsíros és nincs telesózva


10 órai : lehet alma, VAGY valamilyen gyümi


Ebéd : az sem legyen zsíros és evés előtt igyál meg egy pohár vizet, akkor nem tudsz majd sokat enni


uzsi : Száraz keksz (nem kilószámra)


vacsi: tudom mindenki azt fogja mondani, hogy nem szabad koplalnod, DE ÉN AZT AKAROM KIFEJEZNI? HOGY ESTE 6 UTÁN NE

EGYÉL SEMMIT (max. almát), MERT a belek működése csak evés

után 1,5 - 2 óra múlva indul be...és utána sokáig tart, és ha este beeszel, akkor amíg alszol, addig a felesleges anyagok zsírrá alakulnak át.


amúgy vacsira lehet tejfölös kenyér, szendvics...vagy valami ami ismétlem NEM NAGYON ZSÍROS


....este 10 kor 1 alma reggelre 1-2 deka le,egy...

És az üdítőket nem muszáj teljesen, de amennyire lehet kerüld!!!

Remélem segítettem :)

2012. máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kimerítő választ, nagyon hasznos volt!:)
2012. máj. 15. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ez egy nagy hülyeség..


Reggeli: szénhidrát+ kis fehérje

Tízórai: gyümi / joghurt, kefír

Ebéd: fehérje, kevés köret(b.rizs, köles, árpa, durum tészta, krumpli..) zöldséggel(lehet főzve, párolva, nyersen..)

Uzsi: kis szh(pl 3 koprovit keksz, vagy megint egy kis gyümi..)+ több fehérje

Vacsi: sok fehérje, +kis zöldség/savanyúság


Bolti pékárukat ki is zárhatod,

szendvicshez: telj. kiőrl kenyér, wasa kenyér, sonkával, túróval, főtt tojással, májkrémmel, sov. sajtkrémmel, +zöldség

2012. máj. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. válaszoló: "vacsira lehet tejfölös kenyér, szendvics...vagy valami ami ismétlem NEM NAGYON ZSÍROS "


A tejföl az ZSÍRos te agyalágyult!!

És estére nem eszünk lassan felszívódó szénhidrátot(=kenyér meg hasonlóak), mert lerakódik zsírnak(nem tudja már feldolgozni az estére elfáradt szervezet)

2012. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

tegnap 21:20-nál a pont!

Annyit én is hozzátennék, h fogyókúra alatt a tejföl a képzeletbeli tiltólista oszlopos tagja. Ugyanis a legalacsonyabb zsírtartalmú is 10%-os.... Helyettesíteni lehet alacsony zsírtartalmú (én 1,4%-osat veszek, de biztos van "soványabb" is) natúr joghurttal lehet. Nem pont ugyanolyan az íze, de egy kicsit hasonlít.

Ja, és a sima háztartási keksz sem éppen a fogyókúrás csoda... igazából cukorból áll.

És az üdítőket kerüld teljesen, mert azon kívül, hogy szintén tiszta cukor az összes, semmi hasznosat nem veszel velük magadhoz.

És az este 6 után nem evés szintén baromság.... a lefekvés előtti 3 órán belül már nem nagyon kéne enni, ez a lényeg (ugyanis nem mindenki 8-9-kor fekszik le aludni, ha mondjuk éjfékor fekszel, és 6-kor eszel utoljára, az a 6 óra pont elég arra, h kopogjon a szemed az éhségtől).

2012. máj. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok, én nem azért írtam, én csak egy tippet adtam, amivel a testvérem 4-5 kg-t fogyott(viszonylag rövid idő alatt- közben tornázott is) nem volt szüksége nagy fogyásra, de ő valahogy így étkezett és bevált neki...

Akinek nem tetszik ne nézze, én csak a tényeket írtam le.

2012. máj. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!