Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyjak még h vékony...

Mennyit fogyjak még h vékony legyek?

Figyelt kérdés
164cm és 56kg vagyok:) mindenképp vékony szeretnék lenni
2012. jún. 4. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
hülyeség
2012. jún. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mpecsa válasza:

Nehéz válaszolni, ha nem látlak.

A leírt paraméterek alapján teljesen rendben vagy, kizárt, hogy fogynod kellene !

Ne ess abba a hibába, hogy mindenáron meg akarsz szabadulni még egy centitől.

A divatdiétákat, fogyókúrákat felejtsd el, semmit sem érnek, rövid- és többször ismételve hosszútávon is ártanak a szervezetednek és a lelkednek is.

A legjobb módja, hogy megtartsd a jelenlegi paramétereidet, ha rendszeresen sportolsz, heti háromszor legalább egy órát.

De szerintem, saját tapasztalat, legjobb, ha elkezdesz harcművészetet tanulni.

2012. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem most sem lehetsz duci, de olyan 50-52 kilóval már mindenképp vékony lennél, úgy gondolom.

Én 165 cm vagyok, és abból indultam ki, hogy én ezekkel a paraméterekkel hogy néztem ki. Persze előfordulhat eltérés, pl., ha te sportolsz és emiatt izmosabb vagy, akkor több a súlyod.

2012. jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a javaslatokat:) igen sportolok :)
2012. jún. 4. 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!