Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan étel, vagy ital ami...

Van olyan étel, vagy ital ami égeti a zsírt, és ezáltal begyorsul a zsírégetés és hamarabb fogyok le?

Figyelt kérdés
Hogy 1 hónap alatt több kilót is le tudjak adni mozgás mellett. Mondjuk 1 hónap alatt 10-15 kilót..

2012. jún. 4. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Állítólag a káposztafélék, a zöld tea és a citrusfélék. De ez nem bizonyított.
2012. jún. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt 10-15 kilót max nem evéssel tudsz leadni, de utána visszahízod, amint elkezdesz enni.
2012. jún. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1 hónap alatt 10-15 kilót!?!? Ilyen NINCS!!!

Bele is halnál.

2012. jún. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer majdnem sikerült - igaz, nem szándékosan. Nyaraláson egy kisboltban vettünk parasztlángoshoz szalonnát. Gondolhatod, a bácsi 2 hónapja tartogatta a tescos árut, örömmel adott túl rajta. A család a túra után nyersen betolt vagy 5 dekát, dupláját tésztával. A következő utáni napon, mikor már nem kellett egymásnak adnunk a mellékhelység kilincsét és a lavorokat, feltehetőleg 3-5 kiló minuszban jártunk. Az más kérdés, hogy autóba ülni nem mertünk nemhogy mozogni, de neked sok erőt, kitartást kívánok.
2012. jún. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Wampa, én tavaly Németországban hasonlóan jártam a romlott krumplisaláta miatt... És pont akkor kellett hazaindulni a 16 órás vonatútra... Na, hát kissé féltem, hogy ezt meg hogy fogom kibírni? Szerencsére végül nem lett gond, és én is "fogytam" akkor vagy két-három kilót, ami persze, ahogy jobban lettem, vissza is jött. :P
2012. jún. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Allitolag a "fogyaszto kaposztaleves", ami allitolag "negativ kaloria", mivel többet fogysz töle a zsiregetö hatasa miatt, mint amennyi kaloria van benne.


Ananaszrol hallottam meg (nem konzerv, hanem rendes gyümölcs) nagy mennyisegben.

2012. jún. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mpecsa válasza:

Egy hónap alatt 15 kiló ?

Életveszélyes !

Egyik cimborám 100 kg-ról 85-re fogyott 7 hónap rendszeres futás és ésszerű étrend (nem fogyókúrás diéta!) mellett.

Szóval csak lassan a súlyvesztéssel !

De hogy ne csak off legyen a válasz, javaslom az L-karnitin táplálékkiegészítő használatát !

2012. jún. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer fogytam egy hónap alatt 14 kg-t. Igaz orvostól orvosig kellett járnom emiatt, de nem találtak semmi betegséget. Ugyanúgy ettem akkor is, mint előtte és nem mozogtam semmit. Sőt még vissza sem jött. Szeretném tudni, hogy hogyan is csináltam azt akkor és elárulnám a titkot. :)
2012. jún. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!